L-Carnitine tavsiyesi

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

L-Carnitine almayı düşünüyorum, boy 1.72 kilo 77, Spor'u 3ay önce bıraktım ve kilo aldım biraz tempolu kardiyo yaparak ek takviye l-carnite alarak, yağ ve kilo verebilir miyim 70 kiloya düşmek istiyorum solgar iyi marka mıdır?

L-Carnitine istekleriniz için size katkı sağlar. Aynı zamanda, sade filtre kahve yapma imkanınız varsa, antrenmandan 30-60dk önce içersen hem enerji verir, hem yağ yakımını artırır. İkisini birlikte kullanarak biraz daha hızlı yakabilirsiniz. Lakin ben o şekilde hedefime ulaşmıştım.

L-Carnitine istekleriniz için size katkı sağlar. Aynı zamanda, sade filtre kahve yapma imkanınız varsa, antrenmandan 30-60dk önce içersen hem enerji verir, hem yağ yakımını artırır. İkisini birlikte kullanarak biraz daha hızlı yakabilirsiniz. Lakin ben o şekilde hedefime ulaşmıştım.
Kalp, ve böbreği zorlar diyenler var gerçekten siz kullandığınız zaman hissetiniz mi bu durumu?
Ve hangi marka kullanmıştınız sıvı mı hap olarak mı?

L-Karnitin'i pek etkili olmadığı kanaatiyle önermem. Bunun yerine kafein hapları ya da termojonik etki veren therme burner'ları kullanabilirsiniz içerisinde kafein bulunan. Onlar size daha çok katkı sağlayabilir.

L-Karnitin'i pek etkili olmadığı kanaatiyle önermem. Bunun yerine kafein hapları ya da termojonik etki veren therme burner'ları kullanabilirsiniz içerisinde kafein bulunan. Onlar size daha çok katkı sağlayabilir.
Nokta atış önerdiğiniz link paylaşabileceğiniz ürün var mı?

Bunlardan en mantiklisi Ocean. Trendyolda indirimle cok iyi fiyata geliyor.

Geri
Yukarı