Lamzu Atlantis OG Pro sağ tuş gicirdiyor

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar fare geleli bir hafta olmadi, ders yoğunluğundan ilk kez bugün kullanabildim. Birkac saattir PC başindayim ve bir anda fare sag tuşa basarken gicirdamaya başladi. Ne yapmam gerekiyor, ayni sorunu yasayan oldu mu? Malum yeni çıktı fare. Videosunu bırakıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wraith'ten mi aldın? Videoyu onlara ulaştırırsan fareni isterler, düzeltip geri gönderirler.

Evet wraithten aldim. Kullanici hatasi deme gibi bi durumlari var mi?

Yok, demelerine imkan yok. Garantileri iyi. Size bir form doldurup Yurtiçi Kargo ile ürünü göndermenizi isterler.

İade istemiyoum zaten, tamir olsun veya değişim yapilsin yeterli.

Bu gibi küçük tıklama sorunlarına değişim yapmazlar. Değişim yapmaları için daha büyük ve kendi çözemedikleri sorun olması gerek. Farenin nereye sürttüğünü ve gıcırtı sesi çıkarttığını biliyorum. Rahat çözülecek bir durum. Gerekli olan parça ufacık bir bant parçası. :)

Bu gibi küçük tıklama sorunlarına değişim yapmazlar. Değişim yapmaları için daha büyük ve kendi çözemedikleri sorun olması gerek. Farenin nereye sürttüğünü ve gıcırtı sesi çıkarttığını biliyorum. Rahat çözülecek bir durum. Gerekli olan parça ufacık bir bant parçası. :)
Deforme urunler icin iade aliniyor yazmişlar o yuzden acaba degisim olur mu diye düşünmuştum.

Dışardan bakinca herhangi bir yere değmiyor. Tiklarken de surtunme hissiyati oluşmuyor. Fakat gıcır gıcır ses geliyor tuhaf valla.

Tamir etmeleri daha işime gelir ama uzerindeki siyah bantlari çikarmazlar umarim :D grip tape deniyordu galiba.

Deforme urunler icin iade aliniyor yazmişlar o yuzden acaba degisim olur mu diye düşünmuştum.

Dışardan bakinca herhangi bir yere değmiyor. Tiklarken de surtunme hissiyati oluşmuyor. Fakat gıcır gıcır ses geliyor tuhaf valla.

Sağ tıkın sadece sağına doğru bastığında ses çıkmasının nedeni, sağa basarken hafif de olsa butonu sola doğru itmen ve o tarafa sürtünmesi. Şu taraftan ittirerek tıklayınca daha da bir gıcırdaması lazım. Belki o zaman sürtünmeyi de hissedersin.

1697578859243.png

Sağ tıkın sadece sağına doğru bastığında ses çıkmasının nedeni, sağa basarken hafif de olsa butonu sola doğru itmen ve o tarafa sürtünmesi. Şu taraftan ittirerek tıklayınca daha da bir gıcırdaması lazım. Belki o zaman sürtünmeyi de hissedersin.

Eki Görüntüle 1981436

Herhangi bir basişta daha cok gicirdama veya azalma olmuyor. Tek tık yapinca, ittirmeden de ayni ses çikiyor. Tuşu birakirken çikiyor ses, basarken değil.

Dediginiz gibi sol taraftan geliyor ama ses.

Sol tarafa bastirinca ses kesildi garip bir sekilde şu an çikmiyor.

Guncelleme: yenisi ile degiştirildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı