Çözüldü Laptop açılınca siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RightCloud

Decapat
Daha fazla  
2 haftadır laptopu açmıyordum. Bugün açınca laptopun ışıkları yandı ama masaüstü simsiyah kaldı. Güç tuşuna 15 saniye basılı tutup tekrar açmayı denedim gine işe yaramadı. Bunun dışında ctr+alt+del, Windows+CTRL+Shift+b gibi yöntemlerde denedim yine de düzelmedi yardımcı olur musunuz?

2 haftadır laptopu açmıyordum. Bugün açınca laptopun ışıkları yandı ama masaüstü simsiyah kaldı. Güç tuşuna 15 saniye basılı tutup tekrar açmayı denedim gine işe yaramadı. Bunun dışında ctr+alt+del, Windows+CTRL+Shift+b gibi yöntemlerde denedim yine de düzelmedi yardımcı olur musunuz?

Laptop eski mi? Bir de 2 saat açık beklet.

BIOS'a girebiliyor musun?

Olmadı maalesef.

Bu tarz konuları hiç bilmiyorum tarif edebilirsen girmeyi deneyebilirim.

Bayağı eski ilk başta yarimsaat beklettim.

İlk önce kapatma tuşuna basılı tut daha sonra tam kapandığında batarya çıkar. Ve şarj takın başlatın.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı