Laptop açılırken mavi ekran hatası veriyor

Ptah

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar güç tuşuna basar basmaz mavi ekran verdi ardından kapanıp açıldı ve Update ekranı karşıma çıktı ardından normal bir şekilde kullanmaya devam ettim fakat yeni RAM yükseltmesi yaptığım için aklımda soru işareti kaldı Minidump'ımı inceleyip yardımcı olursanız aşırı mutlu olurum.

Minidump: 121423-15765-01.dmp

Mavi ekran hatası verdiğinde bir kod verir o kodu söyler misin?

Ek olarak RAM çıkartıp uçlarını temizleyip tekrar takabilirsin hatalı sürücü kurumları olabilir eğer sorunun hala çözülmüyorsa dosyalarında sıkıntı vardır. Eğer kaybedecek birşeyiniz yoksa format atın her şeyden daha az uğraşacaksınız.

Ek olarak RAM çıkartıp uçlarını temizleyip tekrar takabilirsin hatalı sürücü kurumları olabilir eğer sorunun hala çözülmüyorsa dosyalarında sıkıntı vardır. Eğer kaybedecek birşeyiniz yoksa format atın her şeyden daha az uğraşacaksınız.

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası vermiş Blue Screen View ile baktım. Ek olarak Memtest ile tarama yapıyorum işlemci bazen 95-100 derece civarında çalışıyor problem olur mu?

Buraya bakabilirsin. İşlemcinin sıcaklık değeri çok yüksek Virüs kaynaklıda olabilir. Eğer bilgisayarı açarsan Kaspersky ile tam tarama at.

Buraya bakabilirsin. İşlemcinin sıcaklık değeri çok yüksek virüs kaynaklıda olabilir. Eğer bilgisayarı açarsan Kaspersky ile tam tarama at.

RAM'ler tamamen temiz çıktı. Fakat sıcaklık virüs ile alakalı değil sanırsam çünkü sıcaklıklar memtest ile tarama yaparken yüksekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı