Çözüldü i5 11400H laptop açılırken mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Laptop açılırken mavi ekran hatası alıyorum bu 3. ya da 4. oluşu. Bildiğim kadarıyla driver'lerin hepsi güncel, ayrıca cihazımda BIOS kaynaklı açılmama sorunları da mevcut.

Minidump: Yeni klasör.rar

• İ5 11400H
  • RTX 3050
  • 512 GB M2. SSD
  • 16 GB RAM

Son düzenleme:
Çözüm
Yüklediyseniz ve tekrar mavi ekran veriyorsa güncel dosyaları paylaşın.
Bunun sonucunu da paylaşın.
Hocam mavi ekran almıyorum sadece şarjda cihaz açılırken siyah ekran hatası veriyor. "hızlı başlatmayı aç" ayarını kapatınca düzeldi de haliyle 10 15 saniye geç açılıyor. Teşekkürler uğraşınız için konu kapanabilir.
Attığım BIOS değil VBIOS. Güncellendi dediyse VBIOS güncellendi. BIOS için yukarıda verilen demişim. Verdiğim sürücüleri de kurduysanız dediğim şekilde kullanıp sorun yaşarsanız güncel dosyaları paylaşırsınız.
Hayır @altotziki'nin paylaştığı linkten indirdim, daha öncesinde de aynıydı. Şuan mavi ekran hatası almadım ama açılmama sorunu hala aynı. Servise yollayacağım.

Hayır @altotziki'nin paylaştığı linkten indirdim, daha öncesinde de aynıydı. Şuan mavi ekran hatası almadım ama açılmama sorunu hala aynı. Servise yollayacağım.
Verdiklerimi yüklediniz mi BIOS güncellendikten sonra?

Hocam mavi ekran almıyorum sadece şarjda cihaz açılırken siyah ekran hatası veriyor. "hızlı başlatmayı aç" ayarını kapatınca düzeldi de haliyle 10 15 saniye geç açılıyor. Teşekkürler uğraşınız için konu kapanabilir.

Çözüm

Geri
Yukarı