Laptop altına koyulan mouse pad zararlı mıdır?

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Yeni mouse pad almayı düşünüyorum. Kolumu masaya yasladığım için bazen yapışıyor ve hareketlerde daha yavaş kalabiliyorum, bazen de acıtıyor. Büyük mouse pad alıp üstüne laptop koysam laptop için sorun olur mu (ısınma vs.)? Bir de maksimum 60 TL'ye kaliteli mouse pad önerir misiniz?

RGB almayı düşünmüyorum baskıya falan da gerek yok. Hatta laptop altına koyacağım için dümdüz siyah olması daha mantıklı görmeyeceğim ne de olsa.

Sıcak hava bilgisayardan 7 10 santim uzağa üflüyor, oraya getirmeyeceğim mouse padi.
Bence laptopun altına koymazsanız sıkıntı olmaz. Koyarsanız da biraz etkileyebilir. En iyi kendiniz deneyimleyebilirsiniz.
Ölçüyü almayı unuttum kusura bakmayın.
İstediğiniz ölçüyü seçebilirsiniz. Baskısı yerinde, dikişleri çıkmıyor ve en önemlisi mouse gayet rahat kayıyor. Bende zaten forumdan tavsiye üzerine almıştım.

Bence laptopun altına koymazsanız sıkıntı olmaz. Koyarsanız da biraz etkileyebilir. En iyi kendiniz deneyimleyebilirsiniz.
Küçük mousepad ı fanın altına koyup test ediyorum hocam şu an. Bir de 70x40 boyutunda, en fazla 80x40 olur.
Kaspersky tam tarama ile stress test yapmayan da bilgisayardan anlıyorum demesin :D Şimdilik oyun falan yok bilgisayarda GPU'yu yoramıyorum.
Denedim hiçbir farkı yok, tozlanmayı da azaltır hem.
Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Şekil olarak hoşuma gitti 70x40 veya 80x40 boyutu var mı hocam? 30 az geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı