Laptop aniden çok yavaşladı

furkan_orhan48

Centipat
Arkadaşlar dün hiçbir sorun yoktu, mis gibi bilgisayarımda geziniyordum FIFA'mı oynuyordum, yattım sonra gece bir güncelleme yapmış Windows 10 kendisi, sabah kalktım açtım laptopu ve klasörlerin yerini dahi oynatmak için savaşıyor resmen PC, Google'a girerken kasmalar, sağ tıklayınca masaüstüne yarım saatte anca gelmesi falan sebebi nedir? ESET'ten tam tarama yaptım hiçbir risk bulmadı, CCleaner'dan tarattım fark olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün hiçbir sorun yoktu, mis gibi bilgisayarımda geziniyordum FIFA'mı oynuyordum, yattım sonra gece bir güncelleme yapmış Windows 10 kendisi, sabah kalktım açtım laptopu ve klasörlerin yerini dahi oynatmak için savaşıyor resmen PC, Google'a girerken kasmalar, sağ tıklayınca masaüstüne yarım saatte anca gelmesi falan sebebi nedir? ESET'ten tam tarama yaptım hiçbir risk bulmadı, CCleaner'dan tarattım fark olmadı.
HD Tune indirip bana health sekmesinin fotoğrafını atarmısın?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 127
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    32,4 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı