Laptop durduk yere mavi ekran verdi

Benim.

DDU ile ekran kartı driverınızı kaldırın, WHQL sürümü kurun. Ayrıca MSI Afterburner yazılımını da kaldırın, Gamepower yazılımı varsa onu da kaldırın.

DDU işlemi sırasında Lenovo uygulaması üzerinden değil kendiniz manuel olarak kurun, kurarken internet bağlantınız olmasın.

Benim arada sırada klavyem de gidiyor onunla ilgili bir öneri de bulunabilir misiniz?

Benim.

Benim arada sırada klavyem de gidiyor onunla ilgili bir öneri de bulunabilir misiniz?

Dediklerinizi de yapacağım hemen.

DDU ile ekran kartı driverınızı kaldırın, WHQL sürümü kurun. Ayrıca MSI Afterburner yazılımını da kaldırın, Gamepower yazılımı varsa onu da kaldırın.

DDU işlemi sırasında Lenovo uygulaması üzerinden değil kendiniz manuel olarak kurun, kurarken internet bağlantınız olmasın.

APU'dan mı yoksa NVIDIA ekran kartından mı bahsediyorsunuz bu arada?

NVIDIA sürücüsünden bahsediyorum. DDU ile kaldırdıktan sonra attığım linkten sürücünün kurulumunu yapın.

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Peki klavyemin ara ara git gel yapması hakkında bilginiz var mı? Hiçbir ses veya donma kasma olmuyor.

Yüksek ihtimalle Lenovo yazılımı yüzünden, kaldırın.

Deneyeyim.

Bilgisayarım tekrardan mavi ekran hatası vermeye başladı ama bu sefer farklı, durduk yere bir anda takılmalar yapıyor ve bazen tamamen donup mavi ekran veriyor.

Son düzenleme:
FBNetFlt.sys Lenovo yazılımlarını kaldırın. Bilgisayara harici olarak bağladığınız klavye de veya mouse aygıtında sorun var; çıkartın veya güncellemesi varsa güncelleyin.

Eksik, onarılması gereken SYS dosyaları var. Rehberi uygulayalım;

AMD driverını güncelleyelim;

Cihazınızın modelini tam olarak belirtir misiniz? Ağ sürücüsünü de güncellemek lazım.

@Shouz ayrıca Memtest86 ile RAM'lerinizi test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı