Laptop için ekran kartı mı işlemci mi önemli?

MB DIY

Centipat
Arkadaşlar merhaba aşağıda paylaştığım laptopu almayı düşünüyorum lakin şöyle bir sorum var çok fazla oyun oynayan biri değilim program olarak da SolidWorks catia Adobe Premier After Effects kullanıyorum son zamanda Unity öğrenmeye başladım sizce programlarda işlemcimi önemli yoksa ekran kartımı bu duruma göre Monster'ın 2060'lı ekran kartı olan modelini bekleyip almak ya da linkde paylaştığım ürünü alacağım sizin tavsiyeniz nedir?

Tabii ki 2060 al buna GTX 1650 Ti takmışlar super bile değil hiç geleceğe yönelik ekran kartı değil RX570 4 GB bile daha güçlü bu ekran kartından süper olsa neyse deyeceğimde

Arkadaşlar merhaba aşağıda paylaştığım laptopu almayı düşünüyorum lakin şöyle bir sorum var çok fazla oyun oynayan biri değilim program olarak da SolidWorks catia Adobe Premier After Effects kullanıyorum son zamanda Unity öğrenmeye başladım sizce programlarda işlemcimi önemli yoksa ekran kartımı bu duruma göre Monster'ın 2060'lı ekran kartı olan modelini bekleyip almak ya da linkde paylaştığım ürünü alacağım sizin tavsiyeniz nedir?

Ben A7 v11.2 modelini sipariş ettim. Bende unitdy vs gibi programlama için aldim. İçin rahat olsun kardesim A7 guzel bir seçim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı