Laptop kapanma sonrası açılmıyor

Burak000

Hectopat
Daha fazla  
Bugün laptopumla oyun oynadım her gün yapılan şeylerdi zaten, sonra kapattım şu an açmak istiyorum. Normal klavyenin oradaki açılış ışıkları yanıyor ekrana görüntü gelmiyor ve fan aşırı sesli çalışıyor durmuyor. Normalde yük altında bu kadar dönmüyordu. Sıcaktandır diye bekledim 3 4 saat yine aynı sorun açılmıyor, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a girebiliyor musun ?
Hayır herşeyi denedim ekrana gram renk gelmiyor BIOS vs. açılmıyor.
Açılış düğmesine basıyorum başlangıç ışıkları aşağıda yanıyor 10 saniye sonra fan son gaz çalışıyor başka işlevi yok şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun eski laptop'umun başına da gelmişti. Cihazı hdmı ile bir ekrana bağlayıp masaüstüne giriş yapabilmiştim. Bu sayede ekran paylaşımını kapatıp eski haline döndürebilmiştim. Bu arada ekran paylaşımı açık değil dersen bende de açık değildi eğer sorun anlattığım gibi ise muhtemelen klavyede yanlışlıkla bir kısayola bastın bu yüzden ekran gri şekilde kalıyor. Dediğimi yap umarım benim işime yaradığı gibi seninde işine yarar.

Aynı sorun eski laptop'umun başına da gelmişti. Cihazı hdmı ile bir ekrana bağlayıp masaüstüne giriş yapabilmiştim. Bu sayede ekran paylaşımını kapatıp eski haline döndürebilmiştim. Bu arada ekran paylaşımı açık değil dersen bende de açık değildi eğer sorun anlattığım gibi ise muhtemelen klavyede yanlışlıkla bir kısayola bastın bu yüzden ekran gri şekilde kalıyor. Dediğimi yap umarım benim işime yaradığı gibi seninde işine yarar.
HDMI ile denedim oraya da görüntü gelmiyor benimde aklıma gelmişti o

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı