Laptop şarj %50 altına düşünce kapanıyor

Hocam telefon bataryalarında bir deneyimim var ancak laptop bataryaları hakkında pek bilgim yok. Ancak tahminimce batarya ölmüş, biraz paraya kıyıp orijinal bir tane almanızı öneririm. Eğer laptop iyiyse ve işinizi görüyorsa öneririm. Bu devirde bilgisayarsız olmuyor. İster oyun olsun ister iş, bilgisayarsız olmuyor.

Bilgisayar eski ve hocan ben bu bataryaya 1.150 TL verdim ve başka param da yok durumum iyi degil.

Bilgisayar eski ve hocan ben bu bataryaya 1.150 TL verdim ve başka param da yok durumum iyi degil.

Hocam bence laptopu PC gibi düşünün ve kablosuz kullanmayın. Hatta benim babamın bir laptopu vardı kabloya takılı olmadığı zaman çalışmıyordu. Şarjlı değildi. Önerim öyle kullanın. Tek yapmanız gereken bataryanın tamamen ölmemesi için dua etmek.

Bu arada önceki bataryanıza ne oldu, ve şu an nerede?

Orijinal batarya al başka çözümü yok.
Var.

Hocam bence laptopu PC gibi düşünün ve kablosuz kullanmayın. Hatta benim babamın bir laptopu vardı kabloya takılı olmadığı zaman çalışmıyordu. Şarjlı değildi. Önerim öyle kullanın. Tek yapmanız gereken bataryanın tamamen ölmemesi için dua etmek.

Bu arada önceki bataryanıza ne oldu, ve şu an nerede?

Var.

Öyle kullanarak rahat edecekse ve ev ortamında kullanıyorsa sorun yok tabii ki.

Zaten batarya değişiminden önce öyle kullanmış. Gene öyle kullanmasında sakınca yoktur bence. Hem oyun oynadığını söyledi. Oyunu evde değil de nerede oynayacak.

Haklısınız. Bataryaya sağlık testi yapılabilir. Ben Windows pil göstergesinin yanlış olabileceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı