Laptop soğutucusu sıcaklık düşürür mü?

Sanırım riski düşürerek 3/1 fiyatına bunu da alabilirim.

500 TL alıp soğutma yapmasa bile üzülmem gibi duruyor. Macun yenileme ve tozlarını temizleme işlemini yazın yapacağım zira cihazı alalı zaten 6 ay olmadı beyler o konuda rahat olun sıcaklıkları merak eden varsa Gpu iyi ama cpu 95 96 hatta çok ağır oyunlarda 100 dereceyi görüyor limite girip 90 derecelere iniyor geri o yüzden almak istedim ki kitap koymayı falan denemiştim 3 4 derece oynattı.

Sanırım riski düşürerek 3/1 fiyatına bunu da alabilirim.

500 TL alıp soğutma yapmasa bile üzülmem gibi duruyor. Macun yenileme ve tozlarını temizleme işlemini yazın yapacağım zira cihazı alalı zaten 6 ay olmadı o konuda rahat olun sıcaklıkları merak eden varsa GPU iyi ama CPU 95 96 hatta çok ağır oyunlarda 100 dereceyi görüyor o yüzden almak istedim ki kitap koymayı falan denemiştim 3 4 derece oynattı.

Dediğimi yapın pişman olmazsınız.

Onun için yine stant almam gerekecek onu da yaparım 500 TL aldığım üründen memnun olmazsam. O standı nereden aldınız? Bilmiyorum gerçi.

Gerekli malzemelerin linklerini bırakayım.

Stand

Fan

Voltaj arttırıcı

Ve evinizdeki eski bir şarj kablosu.

Ek olarak bıraktığım linkler sadece ürünler hakkında bir fikir elde etmeniziçindi. Farklı seçenekler seçebilirsiniz. Ben fan olarak eski bir kule tipi işlemci soğutucusunun fanını kullandım. Voltaj arttırıcı ile çok iyi hava üflüyor uçak motoru gibi.

Gerekli malzemelerin linklerini bırakayım.

Stand

Fan

Voltaj arttırıcı

Ve evinizdeki eski bir şarj kablosu.

Ek olarak bıraktığım linkler sadece ürünler hakkında bir fikir elde etmeniziçindi. Farklı seçenekler seçebilirsiniz. Ben fan olarak eski bir kule tipi işlemci soğutucusunun fanını kullandım. Voltaj arttırıcı ile çok iyi hava üflüyor uçak motoru gibi.
O zaman direkt bunu deniyeyim ben. Frisby'i boşverdim. Sonuçları yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı