Çözüldü Laptop tuşlar takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CanCan_A

Centipat
Screenshot_2020-04-25-20-42-58-1.png

Bilgisayarda yazı yazarken bir tuşa basınca süreli nokta atıyor. Bu durum üstüne su döküldükten sonra oldu. Aldığımız yere götürdük. 1600 liralık bilgisayara 980TL para istediler.

Ne yapabilirim? Bilgisayarcıya götürsek daha az tutar mı?

Çözüm
Nereyi nasıl temizliyeceğim?
Hocam en fazla klavyeyi temizleyebilirsiniz, anakartınızda hasar görmüş muhtemelen servis notuna göre. Ben sizin yerinizde olsam uğraşmazdım yeni parça ile dolarda yüksek olduğundan yüksek fiyat çekmişler.
Eki Görüntüle 545621

Bilgisayarda yazı yazarken bir tuşa basınca süreli nokta atıyor. Bu durum üstüne su döküldükten sonra oldu. Aldığımız yere götürdük. 1600 liralık bilgisayara 980TL para istediler.

Ne yapabilirim? Bilgisayarcıya götürsek daha az tutar mı?
Kendiniz temizleyin bedavaya bile getirebilirsiniz.

Nereyi nasıl temizliyeceğim?
Hocam en fazla klavyeyi temizleyebilirsiniz, anakartınızda hasar görmüş muhtemelen servis notuna göre. Ben sizin yerinizde olsam uğraşmazdım yeni parça ile dolarda yüksek olduğundan yüksek fiyat çekmişler.

Çözüm
Bu servis notu Covid-19dan önce, dolar ve parçaların fiyatı artmadan önce yazıldı. Acaba bilgisayarcıya götürsem daha az mı tutar?
Bu servis notu Covid-19dan önce, dolar ve parçaların fiyatı artmadan önce yazıldı. Acaba bilgisayarcıya götürsem daha az mı tutar?
Tabi bu olaylar geçince

Tabi bu olaylar geçince

Hocam en fazla 50-100 TL etkilemiştir yeni kur değerleri. Yine değmez derim. Yeni bilgisayar alırsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı