Laptop Windows 7'de H ve G tuşları basmıyor

Emir Durna

Centipat
Laptop bilgisayar oyun oynarken aniden çalışmamaya başladı düzğün bir şekilde çalışıyordu neden oldu anlamadım bilgisayarın yanında bir şey yiyip içmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop bilgisayar oyun oynarken aniden çalışmamaya başladı düzğün bir şekilde çalışıyordu neden oldu anlamadım bilgisayarın yanında bir şey yiyip içmedim.
Genel olarak bütün programlarda mı çalışmıyor yoksa tek bir programda mı çalışmıyor tuşlar?
Virüs taraması gerçekleştir. Bir ara klavye virüsü diye bir şey duyuldu. Bunun için bir virüs taraması yapman iyi olacaktır.
Bunun dışında ekstra bir klavye bağlayarak sorunun işletim sisteminden mi kaynaklı yoksa donanımdan mı kaynaklı olduğunu anlayabilirsin.
Klavye arızaları, sıvı teması veya fiziksel bir müdahaleden kaynaklı olmamakla birlikte, zaman içinde yıpranarak da karşımıza çıkabiliyor. Benim 2 aylık bilgisayarımın ilk başta 1-2 tuşu yazmamaya başladı ve bir zaman sonra klavyenin neredeyse 6-7 tuşu çalışmaz hale geldi. Isınmadan kaynaklı bazen bu tarz sorunlar yaşanabiliyor.

Genel olarak bütün programlarda mı çalışmıyor yoksa tek bir programda mı çalışmıyor tuşlar?
Virüs taraması gerçekleştir. Bir ara klavye virüsü diye bir şey duyuldu. Bunun için bir virüs taraması yapman iyi olacaktır.
Bunun dışında ekstra bir klavye bağlayarak sorunun işletim sisteminden mi kaynaklı yoksa donanımdan mı kaynaklı olduğunu anlayabilirsin.
Klavye arızaları, sıvı teması veya fiziksel bir müdahaleden kaynaklı olmamakla birlikte, zaman içinde yıpranarak da karşımıza çıkabiliyor. Benim 2 aylık bilgisayarımın ilk başta 1-2 tuşu yazmamaya başladı ve bir zaman sonra klavyenin neredeyse 6-7 tuşu çalışmaz hale geldi. Isınmadan kaynaklı bazen bu tarz sorunlar yaşanabiliyor
ğenel

Yeni konular

Geri
Yukarı