Windows 7 FN ve F10, F11 F12 Tuşları Çalışmıyor

MehmetSelcuk

Decapat
Arkadaşlar Asus X553MA laptobum var. Windows 8.1 yüklüydü Windows 7'ye çevirdim işlemci ve RAM düşük olduğu için fakat bu problemle karşılaştım. FN+ F5 F6 ekran parlaklığı tusları çalışıyor fakat FN+ F10, F11, F12 ses acma kısma kapama tuşları çalışmıyor.

Not: ATK Package kurdum sorun düzeldi fakat ekrana gelen simgeler rahatsız edici benim istediğim sadece tuşların işlevini yerine getirmesi ekranda sesin kısıldığına dahil resim falan görmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Asus X553MA laptobum var. Windows 8.1 yüklüydü Windows 7'ye çevirdim işlemci ve RAM düşük olduğu için fakat bu problemle karşılaştım. FN+ F5 F6 ekran parlaklığı tusları çalışıyor fakat FN+ F10, F11, F12 ses acma kısma kapama tuşları çalışmıyor.

Not: ATK Package kurdum sorun düzeldi fakat ekrana gelen simgeler rahatsız edici benim istediğim sadece tuşların işlevini yerine getirmesi ekranda sesin kısıldığına dahil resim falan görmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler :)
Resim nasıl mesela?

Dizüstü bilgisayarlarda kullanılan yazılım ve sürücüler bazı işletim sistemleri uyumlu olmuyor.
Windows 8.1 ya da Windows 10 geçiş yapmanız gerekiyor.

Resim nasıl mesela?
böyle hocam 875a8375f91de049494d6073098e8a2f_d490a6e8d371aef2099fda104522e970.jpgASUS-454x460.jpg
Dizüstü bilgisayarlarda kullanılan yazılım ve sürücüler bazı işletim sistemleri uyumlu olmuyor.
Windows 8.1 ya da Windows 10 geçiş yapmanız gerekiyor.
öğrenmek istediğim şey o parlaklık acma kapamada ekrana bişey gelmeden calısıyor fakat ses acma kısmada sıkıntı oluyor pc özellikleri düşük win10 gereksız olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı