Laptopa harici mikrofon bağlama

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, boya M1 yaka mikrofonu aldım. Laptopum da tek jak girişi var. Mikrofonu takınca hoparlör ses vermiyor. Laptopun kendinden mikrofonu var. Hiçbir türlü boya m1'e geçiş yapamadım gözükmüyor. Kasalı bilgisayarımda var. Arka çıkışına taktığımda direk çalıştı problem olmadı.

3kutuplu_sescoklayici.jpg

Elimde bundan da var denedim yine olmadı. Biraz araştırdım USB portuna takılıp mikrofon ve hoparlör çıkışlı olan var ondan mı almam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafını attığın dönüştürücü iki boğumlu üç boğumlu olması gerek sanırım, hem hoparlör hem mikrofon için.

Emin de değilim gerçi.

Screenshot_1.jpg

Sistem ve ses ayarlarını iyice kurcaladın mı windows içinden, muhtemelen yapmışsındır ama yine de bir ihtimal olarak sorayım dedim.

Son düzenleme:
Aldığım mikrofonun zaten o şekilde ve sadece mikrofon olarak okuması lazım. Hoparlör olarak da gördüğü için problem yaşıyorum. Windows'dan ayarları da yaptım olmadı.

Aldığım mikrofonun zaten o şekilde ve sadece mikrofon olarak okuması lazım. Hoparlör olarak da gördüğü için problem yaşıyorum. Windows'dan ayarları da yaptım olmadı.
Windows ayarlar / Sistem / Ses kısmında giriş ve çıkış'ta neler var. SS atma şansın var mı ?

Geri
Yukarı