Laptopa monitör bağlanırsa FPS düşer mi?

ebru1441

Decapat
Daha fazla  
Arkadaş selam ilk önce iyi sosyaller dilerim. Laptop kullanıcısı olarak monitör almayı planlıyorum çünkü ekranı çizdim. Laptopun ekranını kullanamasam sadece monitörü kullansam performans farkı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş selam ilk önce iyi Sosyaller dilerim. Laptop kullanıcısı olarak monitör almayı planlıyorum çünkü ekranı çizdim. Laptopun ekranını kullanamasam sadece monitörü kullansam performans farkı olur mu?

Çözünürlük daha fazlaysa biraz performans kaybı olur.

Laptop modeliniz nedir hangi ekran kartı var? MUX Switch olmayan bir laptop kullanıyorsanız, laptop ekranı ile aynı çözünürlüğe sahip bir harici monitörü DisplayPort kablosu ile bağlarsanız direkt harici ekran kartını kullanacağı için bir miktar FPS artışı olur. Gaming laptopların çoğunda DisplayPort çıkışı direkt olarak harici ekran kartına bağlıdır. HDMI çıkışında böyle bir durum olup olmadığından emin değilim bazı modellerde olduğunu söylemişler.

Laptop modeliniz nedir hangi ekran kartı var? MUX Switch olmayan bir laptop kullanıyorsanız, laptop ekranı ile aynı çözünürlüğe sahip bir harici monitörü DisplayPort kablosu ile bağlarsanız direkt harici ekran kartını kullanacağı için bir miktar FPS artışı olur. Gaming laptopların çoğunda DisplayPort çıkışı direkt olarak harici ekran kartına bağlıdır. HDMI çıkışında böyle bir durum olup olmadığından emin değilim bazı modellerde olduğunu söylemişler.
laptop:hp bw050nt 2. el kuzenimden aldım ram takviyesi yaptım ramim 12 gb
bilgisayarımda hdmi girişi var ilerde xbox series s alıcam televizyon a bağlasam fps kaybı olurmu?(pes 13 atıcam xbox series s te yok hazır pcde yüklü diye)

Yeni konular

Geri
Yukarı