Laptopa RAM'i takınca bilgisayar açılmıyor

KahinPanda

Zeptopat
Daha fazla  
Daha önce RAM önerisi almıştım ve öneriler üzerine RAM'i aldım fakat RAM'i takınca fan çalışıyor fakat bilgisayar açılmıyor. RAM'lerin yerlerini değiştirmeyi denedim hatta yeni RAM'i tek takmayı da denedim olmadı. Eski RAM'i tek takınca hala açılıyor. Aldığım RAM'i iade mi etmeliyim yoksa yapabileceğim başka bir şey var mı?
RAM bu.

IMG_1287.jpeg

Daha önce RAM önerisi almıştım ve öneriler üzerine RAM'i aldım fakat RAM'i takınca fan çalışıyor fakat bilgisayar açılmıyor. RAM'lerin yerlerini değiştirmeyi denedim hatta yeni RAM'i tek takmayı da denedim olmadı. Eski RAM'i tek takınca hala açılıyor. Aldığım RAM'i iade mi etmeliyim yoksa yapabileceğim başka bir şey var mı?
RAM bu.

Eki Görüntüle 2178385

RAM'lerin uyumsuz olması, anakartın yeni RAM modülünü tanıyamaması veya RAM modülünün kendisinin arızalı olması nedeniyle bilgisayarınız açılmıyor olabilir.

RAM bu.

Eki Görüntüle 2178385

RAM'lerin yerini deiğtirip 3-4 kez kapat aç yapın bana da yeni RAM alınca oldu sonra düzeldi.

Geri
Yukarı