Laptopk şarjdayken oyun oynanır mı?

SarpKopaT

Picopat
Daha fazla  
Bir arkadaşımın Victus'un 3050 Ti laptopu var.
Dediğine göre annesinin bir teknoloji firmasında çalışan biri varmış firma bayağı büyükmüş uçan araba projeleri falan varmış ve diyormuş ki Gaming laptopta şarjda oynamak normalde zararlı değil ama senin laptopun batarya hassas ve cihazda bir batarya değişimi olmadı ben de bu konulardan bayağı anlıyorum dedim bence adam... Nın teki bir halt bilmiyor ama beni dinlemedi şarjda oynamıyor bence adam kafadan gidik geldi bana peki adam doğru mu söylüyor?

Dediğine göre annesinin bir teknoloji firmasında çalışan biri varmış firma bayağı büyükmüş uçan araba projeleri falan varmış ve diyormuş ki Gaming laptopta şarjda oynamak normalde zararlı değil ama senin laptopun batarya hassas ve cihazda bir batarya değişimi olmadı ben de bu konulardan bayağı anlıyorum dedim bence adam... Nın teki bir halt bilmiyor ama beni dinlemedi şarjda oynamıyor bence adam kafadan gidik geldi bana peki adam doğru mu söylüyor?

Hayır. Gaming laptoplarda tam performansı laptop şarjdayken alırsın.

2015 sonrası çoğu dizüstü sistemi batarya takılıyken ve şarj etme dışında problem yaratmaz, sistem dolu olan pili şarj etmeye çalışmaz. 2015 öncesi sistemlerde batarya çıkartmak ihtiyaçtı.

Tabikide zırva. Gaming laptoplar zaten şarjda oynanmak için tasarlandı. Zaten tüm gaming laptoplar tam dolu şarjla maksimum 1 saat dayanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı