Laptopta "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" hatası

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün bilgisayarda Windows Update vardı ve güncellemeye tıkladım ardından %80'lere geldiğinde bilgisayar resimdeki hatayı veriyor ve hep aynı hata. Bunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? Bilgisayarın içine giremiyorum girebilsem.

Dosya Ekleri

• IMG_9209.jpeg
    IMG_9209.jpeg
    117,2 KB · Görüntüleme: 21
Minidump dosyalarını paylaşır mısınız? Daha ayrıntlı bilgi sağlayabilriz böylece. Sadece kod ile olacak iş gibi gözükmüyor.

Hocam bilgisayara giremiyorum ki şimdi de Windows kurmak için USB taktım şimdi BIOS'a atıp duruyor gerçekten kafayı yiyeceğim.

Disk gözüküyor mu? Mavi ekrana sebep olan driver sistemdeki kodların yürütülmesini sağlar. Büyük ihtimalle kodlardan bir yanlış yere gitti. Bu sebepten mavi ekran yedin. Temiz bir format atmayı dene. Format menüsündeyken kullandığın diski tamamen biçimlendir. Olmazsa başkla yöntemler deneriz.

Disk gözüküyor mu? Mavi ekrana sebep olan driver sistemdeki kodların yürütülmesini sağlar. Büyük ihtimalle kodlardan bir yanlış yere gitti. Bu sebepten mavi ekran yedin. Temiz bir format atmayı dene. Format menüsündeyken kullandığın diski tamamen biçimlendir. Olmazsa başkla yöntemler deneriz.

Hocam PC'yi açıyorum direk BIOS menüsüne atıyor USB bellekte gözükmüyor Windows kurulum ekranına gelmiştim gbt formatına çevirdim yeniden başlatmam lazımdı şimdi BIOS'la uğraşıyorum.

Hocam PC'yi açıyorum direk BIOS menüsüne atıyor USB bellekte gözükmüyor Windows kurulum ekranına gelmiştim gbt formatına çevirdim yeniden başlatmam lazımdı şimdi BIOS'la uğraşıyorum.

Bir şekilde format atmaya çalış kurulum sırasında değişik kodlu hatalar alırsan internette çözümleri illaki vardır bir de oradan dene.

Hocam USB belleği görmüyor her şeyi denedim.

Anakartın UEFI'yi destekliyor mu yazdırdığında UEFI seçili miydi? Başka bilgisayarda BIOS da algılıyor mu?

Microsoft'un yazdırma programını deneyin bir de.
Kurulum aracından…

Geri
Yukarı