Laptop'u Monitöre Bağlama Siyah Ekran

Gördüğüm kadarıyla monitörde DVI girişi var. DVI to hdmı kablo alıp bağla. En başta arkadaşın sorduğum soruyu anlamadı verdiği cevaptan da işe yarar birşey olmayınca birşey yazmadım senin yazmanı bekledim.
Kardeşim DVI girişi Yok, Monitörde VGA girişi var. Ben daha sonradan farkettim DVI to HDMI kablosu alsam olur mu demiştim de, monitörde DVI girişi yokmuş. Monitör'ün
İstersen monitör'ün markasını vereyim bak, CASPER 926w ama dediğim gibi DVI girişi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeli zaten bir önceki mesajında yazmıştın o yüzden araştırdım var gözüktü ancak yanlış bir monitör linki açılmış onda var gözüktü. DVI veya HDMI girişi yoksa boşa uğraşma. Dijital bir veri göndermesi lazım doğru veriyi alması için. HDMI veya DVI olan bir monitör'e takın.

Modeli zaten bir önceki mesajında yazmıştın o yüzden araştırdım var gözüktü ancak yanlış bir monitör linki açılmış onda var gözüktü. DVI veya HDMI girişi yoksa boşa uğraşma. Dijital bir veri göndermesi lazım doğru veriyi alması için. HDMI veya DVI olan bir monitör'e takın.
HDMI veya DVI girişi olması illa gerekli mi ? VGA ile olamaz mı?

Benzer sorunu bende yaşıyorum ve hala çözümünü bulamadım. Laptopu HDMI+VGA kablosu ile monitöre bağladım. İlk gün sıkıntısız çok güzel çalıştı sonra ertesi gün bilgisayarı açtığımda sinyal yok, uyku moduna geçiyor diyor ve ekran hiç görüntü gelmiyor. Sorunun kaynağı nedir sizce ? Ve bunu nasıl çözebilirim?

PC açık iken HDMI kabloyu çıkar tak veya Win+P ile değiştirmeyi dene. Düzelmez ise dönüştürücüsüz bilgisayarı açıp ardından dönüştürücü takıp çalıştır.
Hocam ekranda hiçbir şey görünmüyor ki win+p ile değiştirme yapayım! Ayrıca ac kapa falan denedim hala değişen bir şey olmuyor. Çözünürlük ayarları ile ilgili bir sorun olabilir mi sizce?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı