Laptopu monitöre bağlamak mantıklı mı?

Bütçe
6000

Burak ersoy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben mecburiyetten laptop alıyorum laptopun ekranı bana çok küçük geliyor ve güzel bir oyun deneyimi yaşayamicağım için laptopun yanına monitör alıp laptopu monitöre bağlamak istiyorum mantıklı mı?
Mantıklı ise 27 inç monitör önerisi yaparsanız çok iyi olur.

Arkadaşlar ben mecburiyetten laptop alıyorum laptopun ekranı bana çok küçük geliyor ve güzel bir oyun deneyimi yaşayamicağım için laptopun yanına monitör alıp laptopu monitöre bağlamak istiyorum mantıklı mı?
bu yöntem mantıklı değil, çok fazla ekran kopması oluyor ayrıca neden mecburiyetten laptopu tercih ediyorsunuz ki

Buna mantıksız veya mantıklı demek tam olarak mantıksız aslında. İhtiyaca göre değişir. Özellikle de laptop amacı her yere taşınabilir olması için istemediğin zaman monitorden çıkarıp uzanırken de kullanabilirsin. İleride masaüstü alırsın onda kullanırsın en kötü. Yani mantıksız değil. Kullanabilirsin.

bu yöntem mantıklı değil, çok fazla ekran kopması oluyor ayrıca neden mecburiyetten laptopu tercih ediyorsunuz ki
Üniversiteye gidiyordur, bir yere bağlı kalmak istemiyordur, çok fazla yer değiştiriyordur herşey olabilir hocam zaten onun için bilgisayarlar 2 tür.
Benim arkadaşım Lenovo monitör alıp işi için laptopa bağlamıştı gayet de güzel olmuş. Bence mantıklı ama zorunlu iseniz.

Bence mantıklı sadece 2. ekrandan göster ile yaparsan ekstra da yormazsın laptopu ve ekran kartı laptoplarda monitöre bağlı değilken direkt görüntü vermiyor bu yüzden daha iyi olur bence. Bende para biriktiriyorum monitör ile bağlamayı düşünüyorum.

Buna mantıksız veya mantıklı demek tam olarak mantıksız aslında. İhtiyaca göre değişir. Özellikle de laptop amacı her yere taşınabilir olması için istemediğin zaman monitorden çıkarıp uzanırken de kullanabilirsin. İleride masaüstü alırsın onda kullanırsın en kötü. Yani mantıksız değil. Kullanabilirsin.
laptop almak mantıksız değil. laptopa başka bir ekran dahil etmek mantıksız çünkü birçok hata mevcut oluyor genelde

Laptop almak mantıksız değil. Laptopa başka bir ekran dahil etmek mantıksız çünkü birçok hata mevcut oluyor genelde

Öyle bir sorun yaşamadım. Görmedim. O zaman mantık olarak laptoplardaki HDMI DisplayPort anlamı kalmıyor. Alacağın monitor de önemli. Yapılacak ayarlar varsa da onları bilip yapman gerekir.

Bence mantıklı sadece 2. ekrandan göster ile yaparsan ekstra da yormazsın laptopu ve ekran kartı laptoplarda monitöre bağlı değilken direkt görüntü vermiyor bu yüzden daha iyi olur bence. Bende para biriktiriyorum monitör ile bağlamayı düşünüyorum.
Yani laptop'u monitöre bağlamak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı