Laptopu televizyona bağlarken ekranını indirdikten sonra laptop bir daha açılmıyor

Daha fazla  
Bilgisayarımda Uncharted oynuyordum ve televizyona bağlamak isterken laptopun ekranını indirdim ama PC kapandı ve bir daha da açılmadı.
Power tuşuna basıyorum yanmıyor, şarja takıyorum şarj ışığı da yanmıyor. Sorun nedir ve nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise yollayayim mi ben bu bilgisayarı alalı 2 ay oldu bu üçüncü bozulması komple anakart değişti dün geldi bugün bir daha bozuldu değişim istesem yaparlar mı?

Garantisi devam ediyorsa tabii ki servise yollayın hocam. Kusur cihaz kaynaklıysa mecbur ya tamir ya değişim yapacaklar. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 3 defa kusurlu falan bulunursa kesin değişim şart gibi bir madde vardı garanti belgelerinde. O maddeyi bulun, yoksa siz yine de değişim talep edin. Bu arada cihaz marka ve modeli nedir?

Garantisi devam ediyorsa tabii ki servise yollayın hocam. Kusur cihaz kaynaklıysa mecbur ya tamir ya değişim yapacaklar. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 3 defa kusurlu falan bulunursa kesin değişim şart gibi bir madde vardı garanti belgelerinde. O maddeyi bulun, yoksa siz yine de değişim talep edin. Bu arada cihaz marka ve modeli nedir?
Hp Victus e0052nt modeli 3060 ekran kartı ryzen r7 5800 h işlemci 16 gb ram 1 tb ssd

Geri
Yukarı