Çözüldü Lat pulldown ekipmanları arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Doğuş0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Lat pulldown yaparken görselde attıklarım arasındaki fark nedir?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-09-22 saat a.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-22 saat a.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 41
  • WhatsApp Görsel 2023-09-22 saat 22.25.06.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-22 saat 22.25.06.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
İlk fotoğraftakine mag grip derler genelde, kanatları daha aktif çalıştırır. Bana göre en büyük dezavantajı strap takılamayacak olması, bilekleriniz artık çekemeyecek durumdayken hala sırtınızda biraz daha güç olduğu için strap kullanır genelde insanlar. Bu eklentide de bu mümkün değil.

İkinci fotoğraftaki standart lat pulldown barı zaten farklı bir şey yok. Daha farklı tutuş şekillerini kullanabilirsiniz, sırtta çoğu bölgeyi tutuş şekli ve hareket aralığını değiştirerek aktif bir şekilde çalıştırabilirsiniz ve strap bağlamak da oldukça kolay.
İlk fotoğraftakine mag grip derler genelde, kanatları daha aktif çalıştırır. Bana göre en büyük dezavantajı strap takılamayacak olması, bilekleriniz artık çekemeyecek durumdayken hala sırtınızda biraz daha güç olduğu için strap kullanır genelde insanlar. Bu eklentide de bu mümkün değil.

İkinci fotoğraftaki standart lat pulldown barı zaten farklı bir şey yok. Daha farklı tutuş şekillerini kullanabilirsiniz, sırtta çoğu bölgeyi tutuş şekli ve hareket aralığını değiştirerek aktif bir şekilde çalıştırabilirsiniz ve strap bağlamak da oldukça kolay.

Çözüm
Ben yeni yeni soldakini kullanmaya başladım çok fark yoktur ikisinin de çalıştırdığı kas grupları aynı, önemli olan aparattan ziyade setin kalitesidir. Soldakini kullanmak çok keyifli.

Soldaki daha çok yan bölgeleri çalıştırırken sağdaki kanatlara daha çok vurur.
Yan bölgeler zaten kanatlar oluyor? :D Yandan kastın obliklerse bilemem 😂

Geri
Yukarı