Lazer ameliyatı sonrası Hava Harp Okulu'na girilir mi?

Fakat burada birincisi, lazer olduğunuza dair herhangi bir bilgi olmaması lazım. Yani e-Nabız'a işlenirse elenirsin.

Nasıl işletmeyeceğiz hocam? Bende no touch olmayı düşünüyorum ama bu e nabıza işletmeme olayı bana çok ezbere geliyor, hangi hastane böyle bir şeyi kabul edebilir ki? Bunun pazarlığını bile yapmazlar diye düşünüyorum, sonuçta bir ameliyat oluyor ve bu ameliyat devletten gizleniyor. Bunu kim üstlenebilir? Cidden merak ediyorum, eğer biliyorsanız cevap verip yardımcı olursanız çok mutlu olurm hocam.

Nasıl işletmeyeceğiz hocam? Bende no touch olmayı düşünüyorum ama bu e nabıza işletmeme olayı bana çok ezbere geliyor, hangi hastane böyle bir şeyi kabul edebilir ki? Bunun pazarlığını bile yapmazlar diye düşünüyorum, sonuçta bir ameliyat oluyor ve bu ameliyat devletten gizleniyor. Bunu kim üstlenebilir? Cidden merak ediyorum, eğer biliyorsanız cevap verip yardımcı olursanız çok mutlu olurm hocam.
Özel klinikte olacaksın doktor ile anlaşman lazım. Devletten ameliyat için anlayacağı parayı da ister ekstra ücreti de olur. Doktor ile öncesinde anlaşman lazım ücretini ona göre ayarlar.

Özel klinikte olacaksın doktor ile anlaşman lazım. Devletten ameliyat için anlayacağı parayı da ister ekstra ücreti de olur. Doktor ile öncesinde anlaşman lazım ücretini ona göre ayarlar.

Çevrenizde örnek olarak gösterebileceğiniz, bu şekilde gizleyip giren var mı? Ben geçen Technopat'ten biriyle konuştum, lazer ameliyatı olmuş, ameliyatı e nabızda gözüküyordu SS attı, o şekilde geçmiş sağlığı.

Çevrenizde örnek olarak gösterebileceğiniz, bu şekilde gizleyip giren var mı? Ben geçen Technopat'ten biriyle konuştum, lazer ameliyatı olmuş, ameliyatı e nabızda gözüküyordu SS attı, o şekilde geçmiş sağlığı.
Var. Direkt MSÜ sağlık hakkında bilgilerin paylaşıldığı gruplar var daha kim neyden elenmiş/geçmiş nasıl olmuş öğreniyoruz. Geçenler gördüm ben de. Daha önce dediğim gibi göz de diğer bölümler gibi doktor insiyatifinde biraz.

Mümkündür. Fakat burada birincisi, lazer olduğunuza dair herhangi bir bilgi olmaması lazım. Yani e-nabız'a işlenirse elenirsin. İkincisi doktorun farketmemesi lazım. Eğer lazer olmuşsun derse yine eler. Nadir de olsa göz topografisine yolluyorlar. Orada zaten ortaya çıkıyor göze yapılmış olan işlem. Ama doktor farketmezse girersin.
Öyle bir şey yok.

Şu e nabıza işletmeme gibi ezber kavramları bırakın. Sağlıkçı olarak sisteme işlemeden damar yolu bile açmıyoruz siz ameliyattan bahsediyorsunuz. Yapılan işlemi gizlemek çok büyük suç ve herhangi bir olası durumda kendini savunma şansın yok. Hiçbir doktor bu riski almaz.

O kişi benim.

Geri
Yukarı