League of Legends açılmıyor.

asperas01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HerdProtect adlı bir programla bilgisayarımı taratmıştım, birkaç dosya sildi fakat bu silinen dosyalar arasında LoL'ün bir dosyası da varmış. Bu dosyayı oraya geri atma yöntemi var mı? Bulduğum çözümlerden hiçbiri işe yaramadı. Oyunu yeniden kurmayı denedim fakat o dosya olmadığı için kurmadı.
dsada.png

Sanırım Launcher hiç açılmıyor. Oyunu yeniden indirmeniz kesin çözüm gibi dosyaları silindiyse ve yeniden kuramıyorsanız mevcut olan kurulum dosyası ile.

Yeniden indirilmiyor mu ? Tamamen silip öyle dene bir de. Denetim masasından ve elinle bulabildiğin dosyaları da sil. Oyunun kurulu olduğu yerdekilerden bahsediyorum. Sonra tekrar dene olabilir.

Bilgisayardaki tüm lol dosyalarını sildim fakat hala aynı hatayı veriyor. Bu msvcr80.dll dosyasını o winsys klasörüne gönderebilmem gerekiyor. Ama @RecepBaltas'ın erişim engellendi yazısına baktım denedim fakat hiçbir şey olmadı. Diğer sitelerden de denedim ama düzelmedi.

Ya hiç başıma gelmediği için aklıma gelen çözüm olabilecek yolları yazdım ama onlarda olmadı. Desteğe ticket atabilirsin veya LoL forumunda konu açabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı