League of Legends Etkinliği (T-M-E)

Technopat Multiplayer Ekibi (T-M-E) olarak 2. League of Legends etkinliğimizi düzenledik. Etkinlik içi 2 ve etkinlik dışında 1 oyun olmak üzere 3 oyun oynandı. Bunlardan 2 tanesini ben videoya aldım ve birleştirdim. Oyunlara tam olarak herkes gelmediği için sürekli 1 kişi eksik oynayarak oyunları tamamladık. Ama olsun, eğlendiğimizi düşünüyorum. Sonuçta etkinliklerimizin amacıda budur. Kendi performansım olarak, kötü bir oyun çıkardığımı düşünmüyorum. Yani çok iyi de değildim ama.. neyse... Sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere diyor ve sizleri video ile baş başa bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek rakibin gözünden böyle görünüyorum :D
İki oyunda da çok saçma oynadım, özellikle ilk oyunda çok amaçsız hareketler yapmışım :D. Fakat gayet eğlenceliydi.

Sakın ön yargılı olduğumu düşünmeyin ama Dota'dan sonra Lol çok saçma geldi bunu izlerken. :D Özellikle seslendirmeler. :D Abi gül gül öldüm... Renkler ve zevkler tartışılmaz. Tanıdığım yaşıtlarım da lol oynayan kişiler. Tartışmaya başladığımız zaman altta kalıyorlar o ayrı. :D 1 tane Dota oynayan arkadaşım var. Zaten ben de ondan duymuştum böyle bir şeyin var olduğunuz... Bakın başladım yine, eğer bu yazıyı devam ettirmeye kalkarsam sabaha karşı uyuklar halde bulurum kendimi. :D

Etkinlik yapmanız çok güzel. Eğlenmişsiniz zaten amaçta bu... Eğer etkinlik yaparsanız. Smite adlı oyunu önerebilirim. Şahsen oynamadım ama Dota'dan sonra en çok dikkatimi çeken oyun. Aslında şu Heroes of the Storm'un benim için en iyisi olması lazım ama oynayış yavaş geldi. Benim için en önemli etmenlerden biriside bir oyunda hızdır. Tabi görüntülerini izledim. Sonra kaç tane güncelleme ile hız Dota seviyesinde olur bilemem. Mesela Lol'da Dota'ya göre çok yavaş.

Birde üniversiteye giderken tablet almayı düşünüyordum.Recep Baltaş ile Ali Güngör'ün çektiği videoyu izlediğimde Dota oynadıklarını gördüm ya o tabletimsi laptop ile... :) Ekranın içinden geçip sarılasım geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüyorsunuz dimi cümleye nasıl başladım neyle bitiriyorum. Evet arkadaşlar bitiriyorum demişken 5 ay önce bir Dota oynamışım... (???????...)

:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı