League of Legends Etkinliği (T-M-E)

Technopat Multiplayer Ekibi (T-M-E) olarak 2. League of Legends etkinliğimizi düzenledik. Etkinlik içi 2 ve etkinlik dışında 1 oyun olmak üzere 3 oyun oynandı. Bunlardan 2 tanesini ben videoya aldım ve birleştirdim. Oyunlara tam olarak herkes gelmediği için sürekli 1 kişi eksik oynayarak oyunları tamamladık. Ama olsun, eğlendiğimizi düşünüyorum. Sonuçta etkinliklerimizin amacıda budur. Kendi performansım olarak, kötü bir oyun çıkardığımı düşünmüyorum. Yani çok iyi de değildim ama.. neyse... Sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere diyor ve sizleri video ile baş başa bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ati x1550 ve League of Legends. :D
League of Legends'de 10-15 fps arası alıyorum oynayamıyorum. :mad:

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartımı satmasaydım gelirdim.

Aykut Tosun, hocam Kha'Zix'te skill dağılımını nasıl yapıyorsunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim. :)

İlk olarak Q, sonra E yeteneği çullan, sonrasında ise W yeteneğine veriyorum ilk 3 seviyede. Sonra hep Q skili veriyorum. Onu doldurduktan sonra ise hep W yeteneği.
Ulti geliştirmelerinde ise ilk Q geliştiriyorum. Sonra E yeteneğini, en son ise ulti skilini geliştiriyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı