League of Legends Ping Sorunu

WessauR

Kilopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken ping çok artıyor tam çatışmaya giriyorum ping birden yükseliyor ve oynayamıyorum ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun şu anda bendede var.Lol harici hiçbir oyunda ping yok ama geceleri bu saatlerde ping 450-500 oluyor.
Acaba bilgisayarı sömüren virüs falan mı bulaştı ki?

Ping sorunu oyundamı kaynaklanıyor diye test et CS:GO ya falan gir veyatta internet ile oynanan her hangi bir oyun bakalım onlardada gecikme,delay olucakmu eğer oluyorsa sorun ya internetindedir yada bağlanan başka bir kullanıcıda. İlk öncelikle oyunda ise sorun yani LoL'de ise Riot Games Destek bölümüne başvur. Onlar yardımcı olacaklardır. Eğer değilse sorun internetindeyse ilk öncelikle internetine bağlanan varmı diye kontrol et (Program ile) eğer bağlanan varsa onu internet ağından at. :) (Program ile oluyor) Eğer geçtiyse ne mutlu sana fakat hala geçmediyse interneti aldığın firmayı ara derim.

Ping sorunu oyundamı kaynaklanıyor diye test et CS:GO ya falan gir veyatta internet ile oynanan her hangi bir oyun bakalım onlardada gecikme,delay olucakmu eğer oluyorsa sorun ya internetindedir yada bağlanan başka bir kullanıcıda. İlk öncelikle oyunda ise sorun yani LoL'de ise Riot Games Destek bölümüne başvur. Onlar yardımcı olacaklardır. Eğer değilse sorun internetindeyse ilk öncelikle internetine bağlanan varmı diye kontrol et (Program ile) eğer bağlanan varsa onu internet ağından at. :) (Program ile oluyor) Eğer geçtiyse ne mutlu sana fakat hala geçmediyse interneti aldığın firmayı ara derim.
Sadece Lol'de oluyor.
Bugün 5 saate yakın B&S oynadım böyle ping sorunu yoktu.
Modem sabahtan beri açık acaba ısıdan yapıyor olabilir mi?

Sadece Lol'de oluyor.
Bugün 5 saate yakın B&S oynadım böyle ping sorunu yoktu.
Modem sabahtan beri açık acaba ısıdan yapıyor olabilir mi?
Isıdan olacağını sanmıyorum sadece LoL'den oluyor ise hmm. Dosyaları onarmayı denedinmi ?

Geri
Yukarı