League of Legends yeni mağaza

Adilemr

Centipat
Daha fazla  
Bu konuyu LoL topluluğuna ulaşabilmek için açıyorum. Öncelikle son güncellemeyle gelen yeni oyun içi mağazadan bahsetmek istiyorum. Ben bu oyuna 3. sezonda daha sihirdarlar vadisinin ilk halinde oynayarak başladım ve League'deki her değişimi sindirmem en az 1 haftamı aldı ancak son gelen bu mağaza değişimiyle oyunun çakması olarak nitelendirebileceğimiz bir mobil oyunun mağazasını kopyalaması ve mağaza item sisteminin değişmesiyle oyunda bildiğimiz bütün dizilişlerin değişmesi nedense oyundan aşırı derecede soğumama neden oldu. Sanırım oyunu bırakacağım. Oyunu oynayan diğerlerine sorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Bu konuyu LoL topluluğuna ulaşabilmek için açıyorum. Öncelikle son güncellemeyle gelen yeni oyun içi mağazadan bahsetmek istiyorum. Ben bu oyuna 3. sezonda daha sihirdarlar vadisinin ilk halinde oynayarak başladım ve League'deki her değişimi sindirmem en az 1 haftamı aldı ancak son gelen bu mağaza değişimiyle oyunun çakması olarak nitelendirebileceğimiz bir mobil oyunun mağazasını kopyalaması ve mağaza item sisteminin değişmesiyle oyunda bildiğimiz bütün dizilişlerin değişmesi nedense oyundan aşırı derecede soğumama neden oldu sanırım oyunu bırakacağım. Oyunu oynayan diğerlerine sorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Islak kek gibi olmuş oyunu bırakma zamanı geldi ilgilenenler DC'den yazsın Gold 4 113 skin 133 Hero Sir Nuvero#2007.

Kesinlikle gereksiz karmaşık bir yenilik, görseller falan gerçekten kötü olmuş. Sırf değiştirmek için değiştirmişler gibi gözüküyor. OP olmasından bahsetmeye gerek yok, klasik LoL zaten ona alıştık.

Özellike Hextech Roketkemer ismini bile değiştirip Hextech Füzekemer yapmışlar, neden?

Bana da çok garip geldi. Mağaza gerçekten leş olmuş. Yeni eşyalar konusunda biraz iyimser bakıyorum. Ayrıca "Turbo Dizel Tankı" gibi bir şeydi sanırım. Gerçekten çok güzel bir isimlendirme olmuş. Acaba çok düşünmüşler mi?

Geri
Yukarı