LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nasıl?

Hocam ben aldım oyun çok güzel açık dünyası çok iyi en sevdiğim lego oyunu bu.
Karakter paketlerini almak mantıklı mı peki sizce? Yoksa alınmasa da olur mu? Örneğin paket alınmazsa Obi-Wan ile oynanmıyor mu?

Karakter paketlerini almak mantıklı mı peki sizce? Yoksa alınmasa da olur mu? Örneğin paket alınmazsa Obi-WAN ile oynanmıyor mu?

Hocam benim düşunceme göre Paketli sürümünü almanız uygun olur, çünkü oyunun Deluxe ve galactic
Sürümü arasında fiyat bakımından çok bir fark yok. Obi-WAN karakterini paketsiz oynayabilirsiniz

Hocam zaten oyunun acıklamasinda ÖZEL
Obi-WAN karakteri içerir diyor.

Hocam benim düşunceme göre Paketli sürümünü almanız uygun olur, çünkü oyunun Deluxe ve galactic
Sürümü arasında fiyat bakımından çok bir fark yok. Obi-WAN karakterini paketsiz oynayabilirsiniz

Hocam zaten oyunun acıklamasinda ÖZEL
Obi-WAN karakteri içerir diyor.
Gamepass var bende o yüzden Deluxe veya Galactic paketler yerine karakter pakatleri var satışta onları almayı düşünüyorum. Tüm karakter paketlerini içeren paket şu an 215₺. İncelediğim kadarıyla Galactic paketin ayrıcalığı zaten bu 2 paketi içermesi.

Game Pass var bende o yüzden Deluxe veya Galactic paketler yerine karakter pakatleri var satışta onları almayı düşünüyorum. Tüm karakter paketlerini içeren paket şu an 215₺. İncelediğim kadarıyla Galactic paketin ayrıcalığı zaten bu 2 paketi içermesi.

Hocam Game Pass'te varsa o zaman almanıza gerek yok diye düşünüyorum

Geri
Yukarı