Lenovo G24-20 alınır mı?

Neye göre daha iyi ama onu merak ediyorum. Ölü pixel şansa dayalı olsa da Asus monitörlerin genelinde böyle bir problem olduğu bir gerçek.
Genelinde olan bir problemse, ben neden hiç denk gelmedim şaşırtıcı açıkçası. Her monitörde denk gelirsiniz gerçi. Lenovo daha büyük problem ve konulara sahipken Asus'a böyle demeniz şaşırtıcı.

Bilginiz yoksa lütfen yazmayın. Önerilen ASUS TUF monitörle ile alakalı bir sürü ölü piksel ve sıkışmış piksel şikayeti var ayrıca ASUS TUF serisi genel olarak ölü piksel ve sıkışmış piksel sorunludur illa ASUS TUF alınacaksa en kötü ASUS TUF VG27AQ1A veya VG27AQ alınmalı.
ASUS TUF serisinin bütün monitörleri ile bu IPS'i̇ bir mi tuttunuz cidden? Bravo. Size önerim. Lenovo gibi bir markayı ve bir sürü konusu açılmışken, ASUS'un bu IPS'i ile karşılaştırmayın.

2 monitörüde denedim diyorum neden ASUS daha iyi diyorlar :D ayrı makara bunlar.
İki üç forumda görüp Lenovo'yu öven görünce genelde bu oluyor. Lenovo daha ağır şikayetlere maruz ayrıca, anlamadım :D

Genelinde olan bir problemse, ben neden hiç denk gelmedim şaşırtıcı açıkçası. Her monitörde denk gelirsiniz gerçi. Lenovo daha büyük problem ve konulara sahipken ASUS'a böyle demeniz şaşırtıcı.

Bu galaxysal ve saint diye bir eleman var 3 ay önceki yoruma bakıyorum kronik çöp diyor şimdi de çokca önerdiğimiz bir model diyor konu açıcaktım da vazgeçtim bu iki elemanla tartışmaya girme :D

2 monitörüde denedim diyorum neden ASUS daha iyi diyorlar :D ayrı makara bunlar.
Bende burdan VG249Q'yü denedim diye atıp tutabilirim, kötü diyip bir sebep sunmamanız komik. Sözümün arkasındayım, VG249Q'da ölü piksel oranı daha yüksek. Sadece senin yaşayıp yaşamamanın bir önemi yok istisnalar kaideyi bozmuyor.

Genelinde olan bir problemse, ben neden hiç denk gelmedim şaşırtıcı açıkçası. Her monitörde denk gelirsiniz gerçi. Lenovo daha büyük problem ve konulara sahipken Asus'a böyle demeniz şaşırtıcı.

ASUS TUF serisinin bütün monitörleri ile bu IPS'i̇ bir mi tuttunuz cidden? Bravo. Size önerim. Lenovo gibi bir markayı ve bir sürü konusu açılmışken, ASUS'un bu IPS'i ile karşılaştırmayın.

İki üç forumda görüp Lenovo'yu öven görünce genelde bu oluyor. Lenovo daha ağır şikayetlere maruz ayrıca, anlamadım :D
Lenovo G24-20'nin ne gibi sorunu var söyleyebilir misin acaba, eğer ki gerçekten varsa @P R O F O U N D hocam ve @Saint Lucia hocam ile beraber artık önermeyiz. Coil whine sorunundan başka sorun göremedik!

Yeni konular

Geri
Yukarı