Lenovo G505 İnternet Sorunu

recep5334

Kilopat
Arkadaşlar Lenovo G505 model bir bilgisayarım var. Bir şeyi hariç her şeyinden memnunum. O da internet problemi. Wi-fi full çekerken bile bağlanamadı hatası alıyorum veya kullanırken birden kopuyor. Bunun sebebi nedir telefondan rahatça bağlanıyorken aynı yerde full çeken laptop'tan bağlanamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam windows 8.1 yüklü

birde lütfen resimleri sosyalden yüklemedim diye ceza vermeyin nasıl yapılacağını bulamadım sürekli bu yüzden ceza alıyorum :D

Technopat Sosyal'e Resim Ekleme | Technopat Sosyal

Bu konuya uygun şekilde yapacaksın. Şimdi mesajını düzenleyip HızlıResim linklerini kaldırıp bu şekilde siteye yükle resimleri. Yoksa yine ceza alırsın.

Bir de birisi senden donanım kimliği istediğinde üstte ikinci resimde yer alan ilk değere sağ tıkla ve kopyala de. Onu mesaj olarak yaz buraya. Şimdi resimden tek tek bakıp yazmak zorunda kalacağım.

Malesef bu soruna bir çözüm yok, ne driver güncellemesi nede yazılım fayda etmez. Neden dersen Lenovo G serisi laptoplarında wifi alıcısı düşük kalitededir, yani evin içinde dahi olsan modeminden uzaklaştığında düşük çekim ve kopma problemleriyle karşılaşırsın, malesefki yapacak bir şey yok.

Malesef bu soruna bir çözüm yok, ne driver güncellemesi nede yazılım fayda etmez. Neden dersen Lenovo G serisi laptoplarında wifi alıcısı düşük kalitededir, yani evin içinde dahi olsan modeminden uzaklaştığında düşük çekim ve kopma problemleriyle karşılaşırsın, malesefki yapacak bir şey yok.

Aynı modeli kullanıyorum, bende bir sorun yok. Driver'ı @Egemen arkadaşımızın verdiği linkten indir. Olmazsa tekrar buraya yaz.

@Egemen kusurabakma uğraştırdım seni...

Ben senin verdiğin dosyayı indiriyorum 37,5mb lik dosya 37,4mb indirdikten sonra indirme hızı 0 oluyor ve devam etmiyor 3 kere idnrdim şimdi tekrar deniyorum

Edit : indirdim kuruyorum sorun yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı