LENOVO G570 CS:GO Performans Sorunu

oguzzbalta

Hectopat
Merhaba, bilgisayarın teknik işlerinden anlamadığım için sizlere sormak danışmak istedim. Lenovo G570 kullanıcısıyım, harici bir ekran kartı yok bildiğim kadarıyla. Onboard ekran kartı olan bir bilgisayar ve 4 GB RAM'e sahibim. Çok oyun oynayan, bilgisayarla haşır neşir olan biri değilim. Oynadığım tek oyun CS:GO fakat aldığım FPS 30-35 arası ve 25'lere kadar düştüğü de oluyor. Bilgisayar için bilebildiğim tüm performans ayarlarını yaptığımı sanıyorum. (Intel menüsünde; maksimum başarım, en iyi performansa ayarla) Bu ayarların haricinde FPS yükseltebileceğim bir yöntem veya RAM artırma gibi donanımsal bir değişiklik yapma imkanım var mı? Açıkcası bilgisayar için çok fazla maddi bir kaynak ayırmayı düşünmüyorum. Sadece CS:GO'da biraz daha fazla FPS almak gibi bir amacım var, teşekkürler.

Haritadan haritaya değişebilir. Panorama güncellemesini deneyin. Başlatma seçeneklerine -panorama ile deneyin. Bu da olmaz ise 800x600 çözünürlüğünde iyi bir performans alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha FPS alamazsınız. Aldığınız değerler, onboard bir ekran kartı ile bile çok iyi. RAM arttırabilirsiniz ama pek bir fark olacağını sanmıyorum. Oyunun grafik ayarlarını da en düşüğe alın ve 1024x768 çözünürlüğü yapın.

Haritadan haritaya değişebilir. Panorama güncellemesini deneyin. Başlatma seçeneklerine -panorama ile deneyin. Bu da olmaz ise 800x600 çözünürlüğünde iyi bir performans alabilirsin.
Teşekkür ederim
Biraz daha FPS alamazsınız. Aldığınız değerler, onboard bir ekran kartı ile bile çok iyi. RAM arttırabilirsiniz ama pek bir fark olacağını sanmıyorum. Oyunun grafik ayarlarını da en düşüğe alın ve 1024x768 çözünürlüğü yapın.
Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı