Lenovo Ideapad Gaming 3 81Y400D1Tx alınır mı?

Bütçe
11000

dragonight

Yoctopat
Daha fazla  
Sizce bu bilgisayar alınır mı? Varsa alternatifleri nelerdir? 11 bin TL'ye kadar sınır var maalesef. Fazla oyun oynayacak birisi değilim ve bu sene üniversiteye başlıyorum. En azından üniversite sonuna kadar (5 yıl) götürecek bir bilgisayar lazım.

Aynı Laptop'ta Ryzen 7'li ve 512 GB SSD'li model var. İkisi arasında kararsız kaldım diyebilirim.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Katana GF66 11400H 8GB RTX3050
ASUS ROG Strix 5800H RTX3050
ASUS TUF DASH i5 11300H RTX3050
ASUS TUF DASH i5 11300H RTX3050 Ti

Hocam bahsettiğiniz ürünleri beğenmedim ben açıkçası fiyatlarına göre GPU düşük geldi gözüme. Bu ürünleri düşünebilirsiniz.
Hocam, dediğim gibi çok oyun oynamayacağım ve genelde ödevler vb. şeylerle uğraşacağız. bölüm de fen bilgisi öğretmenliği yani. ağır bir bölüm de değil. bu bilgisayarlar çok kaba geliyor bana bu sebeplerden.

HP Pavilion 5600H 16GB RTX3050 Bu da indirimde hocam ayrıca şey demek istiyorum: Bahsettiğiniz iki dizüstü bilgisayardan birinin işlemcisi i7 10750H, hem işlemci kötü hem de ısınıyor diğerinin de fiyatı yüksek ve GPU'su GTX 1650 Ti. Daha iyileri varken neden daha kötüleri alınsın, kaba duruyor diyorsanız donanım olarak daha düşük şeylere bakmanız gerekiyor. Görüntüsüne göre dizüstü bilgisayar seçmiyorum açıkçası. Verdiğiniz paraya göre en iyilerini önermeye çalışıyorum. Soğutma sistemi olarak ASUS ROG Strix en iyisi, ancak bütçenizi aşıyor. Diğerleri de fena değil, Lenovo'dan farkları yok. Ayrıca işlemcileri çok daha iyi i7 10750H'den. Fiyatlarını hak ediyorlar.

Geri
Yukarı