Lenovo Ideapad L3 82HL00HETX nasıldır?

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, gündelik kullanım ve hafif oyunları açabilecek bir uygun fiyatlı laptop arayışındaydım. Baktığım çoğu cihaz Celeron işlemcili bir modellerdi. Amazon bahar kampanyasında Lenovo Ideapad L3 Pentium Gold 7505 modelini gördüm ve sipariş ettim. Bu 5000-6000 ₺ bandında bana en mantıklı gelen cihaz oldu kendisi. Bu cihazı kullanan var mı? Ve gündelik kullanımda kullanıcıyı üzer mi? 4 GB RAM'e sahip olduğu için ekstradan 4 GB daha ekleyip 8 GB'a çıkaracağım kendisini.

Lenovo Ideapad L3 82HL00HETX

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, gündelik kullanım ve hafif oyunları açabilecek bir uygun fiyatlı laptop arayışındaydım. Baktığım çoğu cihaz Celeron işlemcili bir modellerdi. Amazon bahar kampanyasında Lenovo Ideapad L3 Pentium Gold 7505 modelini gördüm ve sipariş ettim. Bu 5000-6000 ₺ bandında bana en mantıklı gelen cihaz oldu kendisi. Bu cihazı kullanan var mı? Ve gündelik kullanımda kullanıcıyı üzer mi? 4 GB RAM'e sahip olduğu için ekstradan 4 GB daha ekleyip 8 GB'a çıkaracağım kendisini.

Lenovo Ideapad L3 82HL00HETX
Güzel seçim bu paraya daha iyisi yok gibi.

O fiyata i3 ve 8 GB RAM'li laptoplar bulabilirdin SSD de mevcut. Tabi yinede sizin tercihiniz güzel bir seçim
İşlemci ve iGPU performansı olarak zayıf gibi gördüm o fiyat bandındaki laptoplarda. Yarın yüksek ihtimal gelicek gibi RAM takviyesi ile güzel bir cihaza dönüşeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı