Lenovo laptop garanti süreci

cvr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle birkaç şey belirterek başlıyorum. Lenovo dizüstü bilgisayarımı alalı 1 yıl olmadı ancak ekran kartı tam performans göstermemeye başladı bu bayramda. Ben de garantiye vererek onarım işlemi başlamış oldu şu an bilgisayar yetkili serviste ve parça sipariş edilmiş(yurt dışından) gelmesi sıkıntılı olur mu bilgisayarımı alabilir miyim? Ne olur kimseye soramıyorum yardım eder misiniz?

Bilgisayar garantili olduğu sürece her şekilde alırsın yani geri vermeme gibi bir şansları yok sonuçta.
Bir sıkıntı çıkacağını sanmam.

Whattsaptan servise sorsana prosedür neymiş ne zaman gelirmiş lenovo'nun whattsap servisi çok iyi bir şey

Whattsaptan servise sorsana prosedür neymiş ne zaman gelir miş Lenovo'nun whattsap servisi çok iyi bir şey.

WhatsApp prosedürü denediğimde İspanyolca konuşmuşlardı.
Merhaba uzun sürebilir 1ay kadar yani merak etmeyin tamir edilir.

20 iş günü süreleri var sence o sürede alabilir miyim?
Bilgisayar garantili olduğu sürece her şekilde alırsın yani geri vermeme gibi bir şansları yok sonuçta.
Bir sıkıntı çıkacağını sanmam.

Böyle konularda cok tesirgin oluyorum napayim elimde değil vatandan satın almıştım rahatsız etmek de istemiyoeum sürekli ama gitmesem sipariş edildigi bilgisine erişemezdim.

WhatsApp prosedürü denediğimde İspanyolca konuşmuşlardı.

20 iş günü süreleri var sence o sürede alabilir miyim?

Böyle konularda cok tesirgin oluyorum napayim elimde değil vatandan satın almıştım rahatsız etmek de istemiyoeum sürekli ama gitmesem sipariş edildigi bilgisine erişemezdim.

Kargo gelirse adamlara servise yani evet alırsın ama gelmezse geç olur.

Vatan'dan aldıysanız telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca rahatsız ediyorum gibi düşünmeyin onların görevi hizmet vermek sonuç olarak müşteri olmadan parada kazanamazlar.

Kargo gelirse adamlara servise yani evet alırsın ama gelmezse geç olur.

Tamamdır teşekkür ederim.
Vatan'dan aldıysanız telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca rahatsız ediyorum gibi düşünmeyin onların görevi hizmet vermek sonuç olarak müşteri olmadan parada kazanamazlar.

Haklısınız tahmini teslim bu cuma diyor kafam karışmadı değil perşembe vatana götürdük bugün yetkili servisteydi parca sipariş edilmiş gözüküyordu ancak bu cumaya gelecek denmesine şaşırdım bu cuma gidip soracağım. Teşekkür ederim.

Yurt dışından parça bekleniyor derler 1 hafta içinde bile elinizde olabiliyor. Benim Lenovo vardı geçen sene göndermiştim yurt dışından parça bekleniyor deyip Pazartesi gönderdiğim ürün Cuma günü mü ne gelmişti.

Bu arada servise gönderdiğiniz bilgisayarın modeli nedir?

Yurt dışından parça bekleniyor derler 1 hafta içinde bile elinizde olabiliyor. Benim Lenovo vardı geçen sene göndermiştim yurt dışından parça bekleniyor deyip pazartesi gönderdiğim ürün cuma günü mü ne gelmişti.

Bu arada servise gönderdiğiniz bilgisayarın modeli nedir?

Legion 5-15ımh05h (Lenovo) - type 81Y6.
Dostum peki tahmini eline ulaşma tarihinde mi ulaştı? Sayfamdaki diğer soruda SS var bakar mısın rica etsem.
Kusura bakma Technopat'ta yeniyim de soeu sorma süresi varmış şuraya ssleri bırakayım.
Sana kac gün içinde gelecek olarak gözüktü kac günde geldi.

IMG_20220510_171819.jpg

IMG_20220510_171804.jpg

@cvr @SunSet böyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı