Lenovo Legion 5 vs MSI Vector GP77

@Yusuf1283 bu bilgisayarda yapamayacağın bir şey yok hocam üst seviye işlemci ve ekran kartına sahip yüksek kapasite RAM ve depolaması da var her türlü işi yapabilirsin.

@Yusuf1283 bu bilgisayarda yapamayacağın bir şey yok hocam üst seviye işlemci ve ekran kartına sahip yüksek kapasite RAM ve depolaması da var her türlü işi yapabilirsin.

Teşekkürler.

@gadaol @Görkem Say @DNA @Astiva @646148 sizce bu Windows 11 çok karışık değil mi? Her şey birbirine karışmış. Windows 10 çok daha güzeldi. Ayrıca Windows'u sağlamlisans üzerinden 100-200 liraya anahtarla alsam bir problem olur mu?

Son düzenleme:
Ayrıca Windows'u sağlamlisans üzerinden 100-200 liraya anahtarla alsam bir problem olur mu?

Sorun olmaz, ekstra olarak yeni işlemci mimarisi dolayısıyla Windows 11 kurmanız çok daha iyi. Hızlı bir alışma süreci var, zamanla çok daha iyi gelecek. 8 yıldır windowd 10 kullanmış biri olarak söylüyorum. Windows 11 çok daha hoş geliyor şu an.

Teşekkürler.

@gadaol @Görkem Say @DNA @Astiva @646148 sizce bu Windows 11 çok karışık değil mi? Her şey birbirine karışmış. Windows 10 çok daha güzeldi. Ayrıca Windows'u sağlamlisans üzerinden 100-200 liraya anahtarla alsam bir problem olur mu?

Güncel ürünlerde W10 kullanmayın. Sürücü tarafında sorun olabiliyor. Yeni OMEN’e W10 yükleyip ses sürücüsünde sorun yaşayan kişiler var. W11’den devam edin. Sağlamlisans üzerinden key alabilirsiniz. Anakarta kaydolur format atsanız dahi kaybolmaz - silinmez.

Güncel ürünlerde Windows 10 kullanmayın. Sürücü tarafında sorun olabiliyor. Yeni Omen'e Windows 10 yükleyip ses sürücüsünde sorun yaşayan kişiler var. W11'den devam edin. Sağlamlisans üzerinden key alabilirsiniz. Anakarta kaydolur format atsanız dahi kaybolmaz - silinmez.

Teşekkür ederim. Zaten daha yeni çıkmış bir bilgisayara Windows 10 atmak kadar saçma bir şey düşünemezdim.

Sorun olmaz, ekstra olarak yeni işlemci mimarisi dolayısıyla Windows 11 kurmanız çok daha iyi. Hızlı bir alışma süreci var, zamanla çok daha iyi gelecek. 8 yıldır windowd 10 kullanmış biri olarak söylüyorum. Windows 11 çok daha hoş geliyor şu an.

Çok teşekkür ederim.

Teşekkürler.

Windows 11 çok saçma olsa da dedikleri gibi güncel sistemlerde Windows 10 pek iyi uyum sağlayamayabiliyor. Windows 11'in karmaşıklığına kaldık. Ben orijinal taraftarıyım keyde ama buradaki kimse ben gibi değil. :D

Windows 11 çok saçma olsa da dedikleri gibi güncel sistemlerde Windows 10 pek iyi uyum sağlayamayabiliyor. Windows 11'in karmaşıklığına kaldık. Ben orijinal taraftarıyım keyde ama buradaki kimse ben gibi değil. :D

Aynen, ama ben hala şunu anlayamıyorum: Bu çakma lisans şirketleri nasıl para kazanıyor?

Aynen, ama ben hala şunu anlayamıyorum: Bu çakma lisans şirketleri nasıl para kazanıyor?
Çoğu danıştığım ürün danışmanı kişi bilgilerini anahtarla onlara veriyorsun felan diyor ama bir anahtarla nasıl böyle bir şey olabilir.

@DNA
@Astiva @646148 @Görkem Say

Son düzenleme:
Çoğu danıştığım ürün danışmanı kişi bilgilerini anahtarla onlara veriyorsun falan diyor ama bir anahtarla nasıl böyle bir şey olabilir.

@Yusuf1283 @astiva @christretss @görkem say.

İşin arka planı hakkında fikrim yok, Sağlam Lisans yıllardır piyasada ve bende kullandığım için paylaştım. Ekstra olarak ürün anahtarım Microsoft hesabıma işlendiği için (Retail aldım OEM değil) herhangi bir şüphem yok.

İşin arka planı hakkında fikrim yok, sağlam lisans yıllardır piyasada ve bende kullandığım için paylaştım. Ekstra olarak ürün anahtarım Microsoft hesabıma işlendiği için (Retail aldım OEM değil) herhangi bir şüphem yok.

Retail ve OEM nedir kısaca anlatabilir misiniz? Ayrıca ben alırsam hangi aşamaları yapmam gerekir? Satın alım kısmında Retail vs mi yazıyor?

Geri
Yukarı