Lenovo Legion R25i Ghosting var mı acaba?

Asiruhhhhh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı günler monitörü yeni aldım sayılır markası Lenovo Legion R25i 30 hikayeli ve FPS oyunlarında ghosting hissediyorum sizce var mı? Videoyu durdurarak bakarsanız belli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
OverDrive ayarını 2 veya 3'e çekebilirsin. Bu monitörü kullanan birkaç kişide 2. ve 3. OverDrive ayarı en iyi performansı veriyordu. İkisini de dene, eğer stok haline göre iyileşme varsa onu kullan.

İkisinde kullandım aynısı oluyor aklıma başka bir şey gelmedi

İkisini de kullandım aynısı oluyor aklıma başka bir şey gelmedi.
Bu arada ben videoda rahatsız edici bir ghosting gözlemlemiyorum. Ayrıca videoyu durdurarak ghosting gözlemi yapmak doğru değil.

Bu arada ben videoda rahatsız edici bir ghosting gözlemlemiyorum. Ayrıca videoyu durdurarak ghosting gözlemi yapmak doğru değil.

demi ama oyunlarda sanki gölgelenme oluyor öbür oyunlarda bi ayar var onu kapatınca bi tık daha iyi oluyo o ayar valoda yok o adını unuttum

@Asiruhhhhh Motion Blur ayarını mı diyorsun? Onu diyorsan, onun çözümü iyi bir Backlight Strobing teknolojisine sahip monitör almak, ancak bu kalitede bir Backlight Strobing sunabilen en ucuz monitör 8600 TL, o da Viewsonic XG2431.

@Asiruhhhhh Motion Blur ayarını mı diyorsun? Onu diyorsan, onun çözümü iyi bir Backlight Strobing teknolojisine sahip monitör almak, ancak bu kalitede bir Backlight Strobing sunabilen en ucuz monitör 8600 TL, o da Viewsonic XG2431.
aynen o ayarı kapatınca daha iyi oluyor valoda oynayamaz oldum

iade edeyim o zaman demi kafam karıştı pff

Son düzenleme:
@Asiruhhhhh İade etmelik bir durum yok. Yaşadığın şey monitörle alakalı bir problem değil. Monitöründe rahatsız edici bir ghosting de yok.

Ayrıca Motion Blur ile ghosting, farklı terimlerdir. Karıştırmamak gerek.

1704314454139.png

Geri
Yukarı