Satıldı Lenovo Stick 300 + N5902 Kablosuz Tek El Klavye-Mouse

MrRich

Kilopat
Merhabalar birkaç sene önce aldığım ve çok çok nadir kullandığım çubuk bilgisayar diye tabir edilen Lenovo Stick 300 bilgisayarı satmayı düşünüyorum.

Detaylı fotoğraf albümü için Lenovo Stick 300 + N5902 Kablosuz Tek El Klavye-Mouse bu linke tıklayabilirsiniz.

İki ürün için 1000 TL fiyat düşünüyorum. (Lenovo Stick 300 800₺ - N5902 Kontrolcü 200₺)

Cihazın donanımı kötü gibi gözükebilir fakat gündelik işler için yeterli olduğunu düşünüyorum. 1080P film veya dizi izlemek için kullanılabilir, medya istasyonuna dönüştürülebilir, indirme istasyonu olarak kullanılabilir, web gezintileri ve ofis uygulamaları ile çalışma yapabilirsiniz. Bende zaten bu özellikler için kullanıyordum fakat birden çok cihazım olduğu için kullanamadığımı fark ettim.

Cihazın kozmetik yada donanımsal olarak hiçbir sorunu yok bütün özellikleri çalışıyor.
Cihazda Windows 10 sürüm 1903 yüklü fakat formatlayacağım FreeDos olarak vermeyi düşünüyorum, satın alacak arkadaş isterse Win10 da kurabilirim.(Lisans kendisine ait olacak şekilde)

Ankara içi elden cihazı test edip alabilirsiniz yada diğer şehirlere Alıcı ödemeli kargo yapabilirim. (Komisyonu üstüne katarak Sahibinden, N11 gibi sitelerden alım yapabilirsiniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı