Lenovo Y50-70 Para İadesi

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Lenovo Y50-70 Diz üstü bilgisayarım var. Ama mesela CS GO oynarken, anlık takılmalar oluyor. Buda beni cidden çok sinir ediyor. Sıcaklık konusun da masaüstü bilgisayardan bile neredeyse az ısınıyor. O konuda pek bir sıkıntım yok. Ama cihaz ince olduğu için klavye de inanılmaz sıcaklık oluyor. Buda çok sinir bozucu bir durum oluyor. İlk aldığım cihaz hoparlör'ün de sorun çıktı. Birebir değişim oldu. Bende bu sefer para iadesi istemiyi düşünüyorum. Takılmalar ile ilgili bir video çektim. Sizce para iadesi yaparlar mı? Sizce şikayet olarak neler sunmalıyım?

Mikail abi sizin öneriniz varmı? Yani şunları bunları de gibi. Yani piskolojikmen laptop'u kullanmak istemiyorum. O dereceye geldi.
@Recep Baltaş Abi senin verebileceğin bir öneri varmı? Yardımcı olabilirmisin. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı