Satıldı Lenovo Y50 70 ve ASUS X550JX

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4khenaton

Hectopat
Merhaba.

Ürünlerin ikisi de temiz ve güncelleme, kişiselleştirme haricinde kullanılmadı. İkisi de birer gün arayla alındı ve 27 Temmuz tarihli faturaları mevcut. Söylemeye gerek yok ancak kutuları, kutu içeriği, olduğu gibi duruyor. Anlam veremediğim bir şekilde ev arkadaşımla birlikte iş için başka bir şehirde yaşamam ve yine anlam veremediğim bir şekilde tekrar Gaziantep'te kalmam gerekti. Olmamasını dilerdim ancak oldu. ASUS'u ev arkadaşıma ve Lenovo'yu kendime aldım. Lenovo'ya ek olarak orijinal Windows 8.1 -şu anda 10- 250GB SSD SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD - Vatan Bilgisayar taktım ve soğutucu (Targus 8001EU) aldım. İkisi de ürünle birlikte gönderilecektir. ASUS'ta ise herhangi bir değişiklik yapılmadı. Modellerden dolayı kafanızın karışmaması için:

Lenovo Y50 70 59-425035 = 3900 TL

Intel i7-4710HQ (2.5 GHz - 3.5 GHz)
NVidia GTX 860M DDR5
16GB RAM
Samsung 850 EVO 250GB

ASUS X550JX-XX097H = 2900 TL

Intel i7-4720HQ
NVidia GTX 950M DDR5
8GB RAM
1TB HDD

Lenovo'nun sıfır fiyatını yazıyorum. SSD, Windows ve soğutucunun fiyatını ikinci el olduğu için doğrudan düşüyorum. Pazarlık payı yoktur. ASUS'ta ise cüzi bir miktar pazarlık payı vardır. Lenovo bir hafta satışta kalacaktır. Satılırsa masaüstü sisteme geçmeyi, satılmazsa kendim kullanmayı düşünüyorum. Satışı hızlandırmak için söylemiyorum. Zira fazlasıyla başımı ağrıttı bilgisayar konusu bu aralar. Ürünlerin görselleri yarın en geç bu saatlerde yüklenmiş olacak.

Teşekkür ederim. Masaüstü düşünüyorum ancak bileşenler hemen hemen aklımda hazır. Takas yapmayı düşünmüyorum. İyi alışverişler.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Fotoğraflar geciktiği için özür dilerim. Bu arada ASUS henüz kullanılmamış. Alacak arkadaşlar göz önünde bulundurursa sevinirim. Lenovo satıştan çekilmiştir. ASUS'un fiyatı ise pazarlıksız 2500 TL olarak güncellenmiştir.

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Fiyat pazarlıksız 2400 Liraya güncellenmiştir.

Güncel

Güncel

Site dışına satılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı