LENOVO Y500 Kullanıcı Yorumu ?

Artıları full hd ekran, 650m sli mod, klavye ışıklandırması. Bunlar bir oyuncu için güzel özelikler. Eksilerine gelince çerçevesi iyi değilmiş. Bazı modellerde touchpad sorunu varmış ve sli desteklemeyen oyunlarda sorun yaratıyormuş. Isınma konusuna gelince forumlarda okuduğum kadarıyla pek ısınma sorunu yokmuş. Fiyatını düşünürsek gayet alınabilir bir laptop. Zaten yeni nesil oyunların birçoğunda sli desteği var.

Arkadaşım SLİ modelini Vatandan aldı fakat çift GPU da ara ara donmalar yaşıyorum dedi. Tek GPU da sorun yokmuş. Biraz araştırma yapınca sorunun herkeste olduğunu gördüm. Umarım güncellemeler ile düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada vatandaki modellerde SLI yok. Ayrıca Lenovo'nun kasası MSI'a oranla berbat.

1-SLI var.
2-Hepsi sorunlu değil Vatanda 2013 xxxxxxx470 serisi sorunlu değil genellikle.
3-Lenovonun kasası Msi'ye oranla berbat değil. Bin kat daha güzel. Gidip kendim görüp onayladım.
4-Çerçeveside berbat değil gayet ergonomik gözü rahatsız etmiyor. Bu biraz göreceli bir kavram.
5-5 yıldır Lenovo y530i kullanıyorum teknik servisinden bilgisayarın donanımlarına kadar her şey mükemmel.

1-SLI var.
2-Hepsi sorunlu değil Vatanda 2013 xxxxxxx470 serisi sorunlu değil genellikle.
3-Lenovonun kasası Msi'ye oranla berbat değil. Bin kat daha güzel. Gidip kendim görüp onayladım.
4-Çerçeveside berbat değil gayet ergonomik gözü rahatsız etmiyor. Bu biraz göreceli bir kavram.
5-5 yıldır Lenovo y530i kullanıyorum teknik servisinden bilgisayarın donanımlarına kadar her şey mükemmel.

:like: Sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca ısınma sorunuda yok. Yani varda o kadar fazla değil. :D Sonuçta laptopda sli. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı