Lenovo Y510p Nasıldır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yunuss3460

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Y510P NOTEBOOK almayı düşünüyorum. Vatan'da indirime girerse alcagım. 2.400-2.500 olur diye tahmin ediyorum. MSI Ge60 almak istiyorum, onun da indirimli hali 2879 lira. Ne kadar iner bilemiyorum. Lenovo y510p size nasıldır oyun performansı için: Lenovo Y510P Notebook Core i7 4700Mq 2.40Ghz-8Gb 1Tbsshd-4Gb-15.6-W8-Notebooka - Vatan Bilgisayar

Fiyatı 2849 oldguna bakamayın, takip ediyorum bir 2.600 oluyor bir 2.800 oluyor :)

Karne gününe dogru 2.500 civarı olursa almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bunu netten alması sıkıntı, kredi kartı ile alınabiliyor mu ? Birde bu Freedos'lu Win 8 nasıl yapacağım veya nerede yaptırabilirim?

Kredi kartı ile taksitle alabilirsin. Ayrıca bu kadar detaylı rehberi başka yerde bulamazsın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Win 8'den ayrıyetten bir para harcayacağız yani 200 TL de ona gider neyse sağolun.
Çok mu aşırı ısınır Lenovo acaba ? Zalman soğtucuda alacağım.

Hocam sana Freedos önerdik. Çünkü aynı fiyata daha iyi bilgisayar sahibi oluyorsun. Sana sadece rehberi izleyip format atmak kalıyor. Lenovo kötü bir marka değildir fakat MSI daha iyidir. Seçim sana kalmış.

Lenovo oyunlarda MSI kadar performans vermeyecektir. Windows'u indirip USB'ye veya CD'ye yazarak kendiniz de kurabilirsiniz.

Windows'u nereden indirebilirim peki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı