Lenovo Y510P veya Lenovo Y50-70

Daha fazla  
Merhabalar!

Laptop alacağım ama 2 laptop arasında kararsız kaldım. 2 Laptop arasında yaklaşık 350 TL gibi bir rakam var. Sizce bu farkı verip almalımıyım yoksa diğerini mi almalı mıyım? Yani bunu alacağına 350 TL daha ver şunu al denecek bir şeyse alayım ama verdiğin paraya değmez arada fazla performans göremezsin derseniz diğerini alacağım. Aşağıda linklerini veriyorum

Ucuz Olan : LENOVO Y510P CORE İ7 4700QM 2.4GHZ-16GB-1TB+8SSD-15.6-4GB-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Pahalı Olan : LENOVO Y50-70 CORE İ7 4710HQ 2.5GHZ-16GB-15.6"-4GB-W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Mimarlık okuyorum ama üniversitede hocanın istediği i7, 16 GB RAM olsun dedi. Sanıyorum çizim programlarını kaldıracak kasmayacak bir laptop olması için özelliklerini böle güçlü istiyor.

Peki bunu basıl anlıyorsunuz? Ben de babama izah edeyim mesela neye göre tercihinizi yaptınız? Ben dışarıdan bir göz olarak sadece ekran kartında bir fark gördüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı