Başarılı Kurulum Lenovo Y510p Yosemite

Yayınlamış olduğunuz rehberinde desteği ve biraz kurcalama ile başarılı bir kurulum gerçekleştirmiş bulunmaktayım. 1-2 güne burada kısa bir rehber yayınlayacağım.
Teşekkürler Technopat...

• Model: Lenovo Y510P SLI 750M x 2
  • İşlemci: i7 4700 MQ
  • RAM: 8 GB 1600MHz
  • Ekran kartı: NVIDIA 750M SLI 4GB

Çalışan Donanım:
  • İntel 4600 :Oyun ve grafik programlarında gayet yeterli Test oyunu: F1 2013 - Test Prg: Photoshop
  • HDMI çıkış : Farklı bir harici ekranda denendi. Sadece görüntü testi yapıldı.
  • Bluetooth : Samsung ses sistemi üzerinden müzik dinlendi.
  • SSD 512 GB : Veri transferi ve boot ederken sorun yaşanmadı.
  • Hoparlör : Dahili hoparlör gayet düzgün çalıştı.
  • Ses çıkışı : İphone kulaklığı ile test edildi. Herhangi bir cızırdama görülmedi.
  • Mic : İphone kulaklığı ile test edildi. Gayet başarılı.
  • Ethernet : 100 mb internet kullanıcısıyım ortalama 98 mb almaktayım.
  • Lenovo Cam : Kasmadan görüntü alınmakta denenen program: skype
  • Touchpad :Çalışıyor gayet başarılı 2 parmak testleride yapıldı

Çalışmayan Donanım:
  • Wifi
  • NVIDIA ekran kartları

yosemite_kurulum.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
@myilmazz kardeşim bende yosemite kurmak istiyorum. y510p ya. fakat hangi dosyaları nerden indireceğimi bilmiyorum. bu adresdeki dosyayı indirdim usb ye çektim(Hackintosh Yosemite 10.10.2 Usb Kurulum (Mac gerektirmez) - 10.10.X Yosemite - iPhoneYardim.net fakat boot edemedim. kayan yazılardan sonra reset atıyor. doğru dosyalarımı indirdim onu da bilmiyorum. bana bi yardımcı olsan da bende kurulum yapsam doğru dosyaları falan indirsem. lütfen yardım edermisin?

@myilmazz sana özelden nasıl ulaşabilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı