LENOVO Z500 mü; Dell INSPIRON 5521 mi; TOSHIBA SATELLITE L850-1R8 mi?

Furkan Güneş

Hectopat
Dell INSPIRON 5521 G33W81C (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
VATAN COMPUTER - LENOVO - Z500 NOTEBOOK CORE
TOSHIBA SATELLITE L850-1R8 NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com

Dell'in işlemcisine güvenemiyorum. Şu U serisinden çok şüpheliyim M serisi sanki oyunlarda daha iyi performans verir gibime geliyor. Yada genel olarak daha iyi olur gibime geliyor ama tabii ki de en önemlisi ekran kartı ekran kartlarından da emin olmadıklarım var.

GT 645 - GT 635M - HD8750M - HD7670M - GT 710M - GT 610M - GT 730M - GT 740M - GT 630M - GT 645M - GT 625M - HD8730M mantık olarak soldan sağa doğru rakamı büyük olan daha iyidir ama bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz.

Toshiba'da marka olduğu için kaliteli olduğu için düşünüyorum ama en çok gel git yaptığım toshiba ve lenovo. Lenovoyu tasarımı için düşünüyorum bide fiyat performans olarak çok uygun oluyor, toshibayı ise kaliteli olduğu için düşünüyorum. Arıza sorunu fazla çekmem gibi geliyor son olarak ekran kalitesi anlamında hangi bilgisayar daha iyi bana lenovo gibi geliyor sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toshibanın da ekran kartı Z500den daha zayıf. Bu fiyat aralığında en iyi laptop Z500 bence. 5400 ile 7200 rpm arasında pek bir fark göremezsin. Daha sonra SSD alırsın o zaman süper olur zaten. Tasarım görecelidir ama bence Z500ün tasarımı müthiş..
Teşekkür ederim bir de Z580'nin kasası daha iyi diyorlar bence de tasarım olarak Z500 daha güzel ama ısınma sorunu biraz var diyorlar. Her neyse z500'e SSD takma imkanımız var mı ? Bütün serilerine ya da gösterdiğim seriye?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı