Lethal Company en ucuza nereden alınır?

Hesabınızda VAC olduğu için mi sordunuz? Eğer öyle bir durum yoksa 140TL'den Steam'den gönderirirm size. Böyle adı sanı belirsiz sitelerle uğraşmayın.

Hocam hesabımda 3 ya da 4 yıl öncesine ait bir VAC ban var, çok isterdim göndermenizi ama kabul edemiyorum ben bu tarz şeyleri, mahcup oluyorum.

30 TL daha ucuza gelmesi için gri market key satan sitelerden almayın bence. IsThereAnyDeal sitesi bütün güvenilir 3. parti key satıcılarını gösteren bir site ve Steam dışında hiçbir sitede yok. Başka sitelerden alırsanız oyunun başına ne geleceği belli olmayabilir, bakmışsınız 2 hafta sonra oyun hesabınızdan kaldırılmış.

1705784603467.png

30 TL daha ucuza gelmesi için gri market key satan sitelerden almayın bence. Isthereanydeal sitesi bütün güvenilir 3. parti key satıcılarını gösteren bir site ve Steam dışında hiçbir sitede yok. Başka sitelerden alırsanız oyunun başına ne geleceği belli olmayabilir, bakmışsınız 2 hafta sonra oyun hesabınızdan kaldırılmış.

Eki Görüntüle 2091370

Hocam key olarak vermiyorlarmış, hediye olarak veriyorlar. Yorumlarda gayet olumlu, herhangi bir sorunda para iadesi vs. yapıyorlarmış.

30 TL daha ucuza gelmesi için gri market key satan sitelerden almayın bence. IsThereAnyDeal sitesi bütün güvenilir 3. parti key satıcılarını gösteren bir site ve Steam dışında hiçbir sitede yok. Başka sitelerden alırsanız oyunun başına ne geleceği belli olmayabilir, bakmışsınız 2 hafta sonra oyun hesabınızdan kaldırılmış.

Eki Görüntüle 2091370
Hocam hediye olarak attığı için oyunu geri çekmesi imkansız.

Adı belirli olmayan site mi 😂
Sizin dolandırmayacağınız ne malum.

Konu sahibi uzun süredir forumda aktif ve güvenilir diye tahmin ediyorum. Oyunu ilk ben gönderirim, sonra ücreti atar öyle bir durumda.

Hocam hesabımda 3 ya da 4 yıl öncesine ait bir VAC ban var, çok isterdim göndermenizi ama kabul edemiyorum ben bu tarz şeyleri, mahcup oluyorum.

Ücreti karşılığında kastettim hocam. 30-40TL kar edeceğim diye saçma sapan sitelerde uğraşmayın diye diyorum. Ama VAC banlı olmanız sıkıntı yaratır mı bilmiyorum.

Konu sahibi uzun süredir forumda aktif ve güvenilir diye tahmin ediyorum. Oyunu ilk ben gönderirim, sonra ücreti atar öyle bir durumda.

Ücreti karşılığında kastettim hocam. 30-40TL kar edeceğim diye saçma sapan sitelerde uğraşmayın diye diyorum. Ama VAC banlı olmanız sıkıntı yaratır mı bilmiyorum.

Ha anladım, hocam eğer oynayacak birisini bulursam öyle yapalım evet, ancak önce banka kartına para yatırmam lazım IBAN'dan göndereceğim için.

Hocam key olarak vermiyorlarmış, hediye olarak veriyorlar. Yorumlarda gayet olumlu, herhangi bir sorunda para
Hocam hediye olarak attığı için oyunu geri çekmesi imkansız.

Hediye oyunlarda da çalıntı kredi kartları vb. durumunda oyun geri çekilebiliyor. İade ediyorlarsa bir sorunda sıkıntı yaşanmaz herhalde ama bilemeyeceğim yine de.

1705784830036.png

Yeni konular

Geri
Yukarı