LG 23.8" 24MP60G-B 75Hz 1ms IPS FHD alınır mı?

Bütçe
2500-3000

Pozitron

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
LG 23.8" 24MP60G-B 75Hz 1ms IPS FHD
30 bin +TL'ye 4060 Ti'lı bir sistem topladım. Fakat çok açılmışım. Monitöre para kalmadı pek. Evde eskiden kalma bir monitör vardı. Ama VGA girişle. 720p çok eski bir monitör. Bu nedenle LG 23.8" 24MP60G-B 75 hrz almayı düşünüyorum.
Ghosting veya ölü pixel sorunları var mı biliyor musunuz?
TN panel olan ghosting gibi sorunları olmayan en ucuz yollu bir ekran aradım ama bulamadım.
Açıkçası bütçem bittiği için mecburen bunu alacak gibiyim yine de 2500-3000 TL bandında sorunsuz alınabilecek iyi bir monitör öneriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 bin +TL'ye 4060 Ti'lı bir sistem topladım. Fakat çok açılmışım. Monitöre para kalmadı pek. Evde eskiden kalma bir monitör vardı. Ama VGA girişle. 720p çok eski bir monitör. Bu nedenle LG 23.8" 24MP60G-B 75 hrz almayı düşünüyorum.
Ghosting veya ölü pixel sorunları var mı biliyor musunuz?
TN panel olan ghosting gibi sorunları olmayan en ucuz yollu bir ekran aradım ama bulamadım.
Açıkçası bütçem bittiği için mecburen bunu alacak gibiyim yine de 2500-3000 TL bandında sorunsuz alınabilecek iyi bir monitör öneriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Sana önerim 720P'yi kullan iaderelik. Bütçe olduktan sonra güzelinden bir monitör çekersin.

Hocam şahsi tavsiyem ucuz hatta belki iyi durumda 2. el basit bir monitör alıp para biriktirmeniz yönünde daha sonra hakkını verecek güzel bir monitör alabilirsiniz yoksa gördüğüm herkes aldığı ilk monitöre yapışıyor.

Yanlış bilgi
Sana önerim 720P'yi kullan iaderelik. Bütçe olduktan sonra güzelinden bir monitör çekersin.

4060 Ti bir sistemde VGA monitör kullanmak mı? Gerçekten ekran kartını yorar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı