LG 24GN60R-B monitör kafasına göre çözünürlük değiştiriyor

Monitör 1080P ise muhtemelen sistem DSR ile çözünürlüğü 1440P'ye zorluyor, upcale ile birlikte de görüntü bulanıklaşıyor. Çözünürlüğü hallettiğin taktirde bulanıklık problemi de çözülecek muhtemelen.
DSR kapalı, monitör driverlarını indirdim yine çözülmedi. Eğer bilginiz varsa (belki yanlış sürücülerdir) sürücülerin linkini atar mısınız?

DSR kapalı, monitör driverlarını indirdim yine çözülmedi. Eğer bilginiz varsa (belki yanlış sürücülerdir) sürücülerin linkini atar mısınız?
Sürücüler hakkında bilgim yok fakat dediğim gibi çok yüksek ihtimalle sistemsel bir durum, monitörle alakası olduğunu sanmıyorum.

Hiç monitörle alakalı olduğunu düşünmüyorum ama son çare iade edebilirsin, iade edip G24F-2 al diyeceğim ama para sana gelene kadar onun da stokları biter muhtemelen.
İade edemiyorum, korktuğum başıma geldi.

1682250903930.jpeg

Hiç monitörle alakalı olduğunu düşünmüyorum ama son çare iade edebilirsin, iade edip G24F-2 al diyeceğim ama para sana gelene kadar onun da stokları biter muhtemelen.
Hiçbir laptopta düzelmiyor hocam. Hadi benim sürücüler bozuk diğer laptoplarında mı bozuk?

bende de aynı monıtor var ancak sol tarafta siyah ekran boşluğu var sağ tarafta yok, mouse imlecını sola kaydırınca ekranda gorunuyor, ancak saga kaydırınce mouse ekrandan kayboluyor, monıtor tuslarında olceklendırme yok, bılgısayardan ne ayar yaptıysam olmuyor. Resimi dıkkatlı ıncelersenız en altta uyarı verıyor. " Masaüstünüz ekrana tam oturmuyor " diye. LG musterı hızmetlerı ıle whatsapptan gorustum, video kaydı attım. " monıtor ıle alakalı degıl" dedıler
Başka bır kac arkadasıma sordum pc işi yapan, onlarda monıtorden dedı. TV işi yapan arkadasıma sordum o da monıtor den dedı. Ama maalesef monıtorun ölçeklendirme ayarı yok. Youtube da bununla ilgili bır konu da yok. Yardımcı olabılecek var mı ? Sinir bozucu olmaya başladı, bende hepsiburada.com dan aldım. Ama iade süreci gecti

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2024-04-12 201310.jpg
    Ek Açıklama 2024-04-12 201310.jpg
    176,3 KB · Görüntüleme: 1

Yeni konular

Geri
Yukarı